Nominaties Consumentenbond-Awards

Nominaties Consumentenbond-Awards

Net als in 2009 komt de Consumentenbond ook dit jaar met een prijs voor het beste en slechtste product.

De twintig nominaties zijn al bekend; tien voor de Topper-Award en tien voor de Flater-Award. Via de site kunnen consumenten nu tot en met 8 maart 2010 hun stem uitbrengen. En op wereld Consumentendag (15 maart) zal bekend worden gemaakt wie de winnaars (en verliezers) zijn van de awards. Voor de Topper-Award komen in aanmerking: Bel Me Niet Register, Flip Camera, het oranje Bewuste Keuze Klavertje van Albert Heijn, Google Chrome, Verzekeraar Inshared, iPhone 3Gs, Maxi-Cosi autozitje met led-lampjes, Philips Cinema TV 21:9, Tefal MultiSnack Snack ’n Clean tosti-ijzer en Windows 7.

Voor de Flater-Award zijn dat: Caiway, Euphony, ING Top rekening, KNMI weeralarm, McDonalds, OV-Chipkaart, ProRail, Reclame code levensmiddelen, Ryanair en Sanyo viruswasher.

"Met de Awards willen we de consument-vriendelijke bedrijven en initiatieven in het zonnetje zetten en de fabrikanten die de klant niet centraal stellen een spiegel voor houden", aldus Bart Combée (directeur Consumentenbond).

Fab9e32ce0e11a9a6f7a8fda9a6f79cb6acab990_126584_90_90_1Jeroen de Hooge

Jeroen is werkzaam als Content Manager bij The Blog Idea Factory & Redbanana.

Voor alle vragen (van adverteren tot bloggen) omtrent Dutchcowboys, een van de andere blogs of RedBanana kan je mailen naar Jeroen@Dutchcowboys.nl of neem contact op via Twitter / LinkedIn.

Reacties (3)

    • Jos Sauren

    Ik denk dat iPhone 3G's wint. Nieuw handig hebbedingetje. Andere genomineerden zijn ook interessant, maar ogen al gewoon.

    Een schrijftip; gebruikopsommingstekens hierdoor neemt de leesbaarheid toe. Je ziet namelijk sneller wie genomineerd is.

    Vr 26 feb 2010, 11:58 [reply]

    • Ozzie

    Ik denk dat de OV-chipkaart verliest, daar is zoooveel ophef ovegeweest.

    Vr 26 feb 2010, 12:04 [reply]

  • Ik zou zeggen, Iphone 3gs VOOR 'I am a fan'.Het KNMI weeralarm TEGEN! 'Als het KNMI met een weeralarm komt kan ik met een gerust hart de was buiten laten hangen. En hopen dat m'n tuintje nog een paar druppels krijgt!..LOL

    Do 7 okt 2010, 12:23 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap