ADCN nominaties reclame jaarprijzen 2009

Vorig artikel Volgend artikel
ADCN nominaties reclame jaarprijzen 2009

De nominaties zijn bekend na het jureren van 1207 inzendingen voor de Reclame Jaarprijzen voor Reclame en Vormgeving. (zie onderstaande nominatielijst.) De inzendingen in de diverse categorieën zijn beoordeeld door 364 (vak-)juryleden.

Alle inzendingen zijn via de Online Kijkdagen te zien via ‘Inloggen’ op de homepage van de ADCN. Tijdens de Uitreiking van de ADCN Lampen op dinsdag 14 april a.s. in Het Concertgebouw in Amsterdam worden de uiteindelijke prijzen binnen de categorieën bekend gemaakt.

Entreekaarten voor het bijwonen van deze Uitreiking zijn te verkrijgen via de ADCN (020) 685 08 61. De bestelformulieren kunnen ook via www.adcn.nl/shop uitgeprint worden.

NOMINATIELIJST
ADCN JAARPRIJZEN VOOR RECLAME EN VORMGEVING
 
TBWA\NEBOKO 35 nominaties
Albert Heijn, Heineken Nederland, Holland Casino, Holland Casino/Heineken, IDFA, IKEA Nederland, Mars Nederland, Pearle Benelux, Praxis, Tempo-Team, Unilever Nederland.
 
DDB 25 nominaties
Achmea, Centraal Beheer Achmea, Eneco, Henkel, Pon’s Automobielhandel, SIRE, Ziggo.
 
Selmore 14 nominaties
Bavaria, Pon Mobiel, Stichting Consument en Veiligheid, Unilever Benelux, Waalwear Men.
 
Doom&Dickson 12 nominaties
Heineken Nederland, HEMA, OHRA, Staatsloterij.S-W-H 6 nominaties
Belastingdienst, Nike, Sensoor.

Lowe & Draftfcb 9 nominaties
Delta Lloyd, Dierenasiel Amsterdam, Lowe & Draftfcb, De Uitkijk.
 
De Designpolitie 7 nominaties
Graphic Design Museum, Ted Noten, TNT, Valiz.
 
UbachsWisbrun/JWT 7 nominaties
Intergamma, KNGF Geleidehonden, LEAF, Randstad, Stichting Varkens in Nood.
 
S-W-H 6 nominaties
Belastingdienst, Nike, Sensoor.
 
hazazaH 5 nominaties
Krijn van Noordwijk, Meldpunt Kinderporno, Ministerie van Verkeer en Waterstaat, TELEAC.
 
Publicis 5 nominaties
Fonds Slachtofferhulp, Koninklijke Landmacht, Korps Commandotroepen.
 
Thonik 5 nominaties
Museum Boijmans van Beuningen, SP, Venice Architecture Biennale.
 
180 Amsterdam 3 nominaties
adidas International, BMW Motorrad.
 
72andSunny 3 nominaties
Nike, Nike EHQ.
 
Amsterdam Worldwide 3 nominaties
General Motors, Onitsuka Tiger.
 
FHV BBDO 3 nominaties
Interpolis, KPN, Nederlands Dans Theater.

N=5 3 nominaties
LOI, Menzis, Selexyz.
 
Bonkers 2 nominaties
Bavaria, Nike.
 
BVH Groep  2 nominaties
Dienst Justitiële Inrichtingen.
 
Design Bridge 2 nominaties
H.J. Heinz, Schwarzkopf Professional.
 
ETCETERA 2 nominaties
Bol.com.
 
HOUDINI 2 nominaties
Auto Trader.
 
Millford Brand-id 2 nominaties
Albert Heijn, Leaf Holland.
 
OD 2 nominaties
Fruity King.
 
Ogilvy Amsterdam 2 nominaties
DHL, MTV Networks International.

PostPanic 2 nominaties
PostPanic.
 
Saatchi & Saatchi Amsterdam 2 nominaties
National Geographic Channel, Stichting Geheim Geweld.
 
Skipintro 2 nominaties
Rijksmuseum.
 
Studio Kluif 2 nominaties
HEMA, Nedap.
 
-SYB- 2 nominaties
Gijsbert Hanekroot, Viviane Sassen.
THEY 2 nominaties
Coffee Company.
 
UXUS 2 nominaties
Buccella Wines.
 
Sander van de Vlasakker, Denny Brandsen, Joost van Middelaar 2 nominaties
Stichting Beeldverhaal Nederland, Jonge Honden.

De volgende inzenders hebben 1 nominatie:
 
&KoenseSeverein, Rijschool Tom de Keizer
ACHTUNG!, Volkswagen
Alfred International, Unilever Nederland
ARA, Koninklijke Luchtmacht
Bij Brand, Eneco
Brandnew•design, Van Toor
Cablejuice, MTV
CCCP, Unilever
Christel Palace, Bizner
COMRAD, XS4ALL
Creatiefteam.nl, DHL
Dietwee communicatie en vormgeving, Het Aids Fonds
DJPA, Friesland Foods Western Europe
Studio Dumbar, Amsterdam Sinfonietta
Euro RSCG Amsterdam, Citroën Nederland
FC Walvisch, Heineken Nederland
HOTEL, productiehuis ON
HoverKraft, Grafisch Papier
IdeasMatter, VPRO Gids
Kummer & Herrman, Stedelijk Museum CS Amsterdam
LEMZ, IKEA Nederland
New Message, AVRO
PROUDdesign, HEMA
RAPP, Rabobank
RedHook, Stichting Meer dan Voetbal
SOGOOD, Huize Van Wely
Jaap Vliegenthart Fotografie, Panasonic Europe
Marcel van der Vlugt, La Vie en Rose Magazine
Stichting Wakker Dier, Stichting Wakker Dier
Y&R Not Just Film, Xerox Nederland
 
Genomineerden in de categorie Jong Talent:
 
Eduard van Bennekom & Jasper Diks
Patrick van Haperen & Rens de Jonge
Ronny Jaspers & Nick Plomp
Nik Sluijs & Joey Boeter

Meer content

Reageren is uitgeschakeld omdat er geen cookies opgeslagen worden.

Cookies toestaan Meer informatie over cookies