Facebook ontkent aanwezigheid zedendelinquenten

Facebook ontkent aanwezigheid zedendelinquenten

De sociale netwerksite FaceBook betwist dat de 90.000 zedendelinquenten die recent door MySpace geschorst werden, zich nu op FaceBook zouden bevinden.

Facebook- dat deze week zijn vijfde verjaardig viert- benadrukt dat het beschermen van haar leden en in het bijzonder van kinderen een absolute prioriteit is. Het heeft naar eigen zeggen dan ook systemen ontwikkeld om pro-actief op te treden. Totnogtoe heeft het geen leden kunnen identificeren die op de zwarte lijst van pedofielen staan.

Doch het  internetbeveiligingsbedrijf Sentinel spreekt dat tegen en zegt in enkele dagen tijd 8.478 bekende pedofielen op FaceBook te hebben getraceerd, maar Facebook ontkent en stelt dat foute verbanden werden gelegd. Wanneer een overtreder wordt geïdentificeerd, wordt de politie daar onmiddellijk van op de hoogte gebracht en het lidmaatschap geschorst, aldus nog de socilae netwerksite, tenzij de politie vraagt dit niet te doen in het belang van het onderzoek. (via Express.be)

Tags: facebook, myspace

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap