Je eigen mobiel op maat: briljant of too good to be true?

Wo 13 februari 2008 22:18, Bas van den Beld, 7245 views

Je eigen mobiel op maat: briljant of too good to be true?
Voldoet jouw mobiele telefoon aan al je eisen? Vast niet. Aan elke mobiel kleeft wel een nadeeltje. Dat kan nu helemaal verleden tijd zijn. Niet Android gaat dit veranderen, maar zzzPhone. Dit bedrijf levert je een mobiel die volledig op maat gemaakt is. Een gouden dienst of too good to be true?

zzzPhone laat de telefoons maken in China en verscheept ze vanaf daar direct naar haar klanten. Prijzen zijn vanaf ongeveer 150 dollar voor de simpelste variant. De “zzz” in de naam staat, volgens hun website, dan ook voor de Chinese karakters voor de termen “personal”, “exclusive”, and “expert”.

Bij zzzPhone kan je zelf online alle features van je telefoon aangeven. Vervolgens gaat zzzPhone ervoor zorgen dat de telefoon binnen 15 dagen gemaakt wordt. In sommige gevallen, bij uitzonderlijke wensen, kan het overigens ook zes weken duren. Hoewel de dienst zich richt op de Amerikaanse, Mexicaanse en Canadese markt geeft het zelf aan dat de telefoons over de hele wereld kunnen worden gebruikt.

Je kan kiezen uit diverse mogelijkheden die je in je telefoon wil hebben, zoals een camera (met of zonder flits), GPS,  stereo speakers, diverse soorten software, een touch screen, diverse processoren en geheugen tot aan 4 GB. Interessant is bovendien dat je er twee slots voor (!) simkaarten in kan laten zetten. Daarnaast zijn er features zoals een TV/FM ontvanger, een tweede camera aan de voorkant en stereo speakers die een en ander nog even extra leuk kunnen maken. Om het helemaal af te maken kan je zelfs gouden hulzen of accenten op je telefoon laten aanbrengen. Met andere woorden, je kan helemaal los ;).

Zzzphone2
 

Het zal vermoedelijk echt voor de hard-core mobielfans zijn, want de grote massa gaat vermoedelijk nog steeds voor de ‘gratis’ telefoons bij hun abonnement. Maar ook de zakelijke markt wordt benaderd: zzzPhone probeert via resellers deze grote markt te benaderen. Hierbij bieden ze bijvoorbeeld ook bulk-telefoons aan. Dat wil zeggen dat een bedrijf al zijn telefoons op maat zou kunnen laten maken. Waarbij het voor de verschillende type bedrijven natuurlijk interessant kan zijn wat ze er wel en niet in stoppen. Zeker omdat je ook op software-gebied je wensen kan opgeven.

Deze “Dell-manier” van leveren heeft natuurlijk interessante aspecten. De mogelijkheden lijken legio. Maar is dit allemaal wel echt zo? Het blijft natuurlijk altijd afwachten of zoiets aanslaat. Bovendien berichtte mobilitysite.com dat het wellicht een scam is. De geleverde telefoon van ‘een van hun bronnen’ zou niet aan de verwachtingen voldaan hebben. Maar eerlijk gezegd is dat verhaal ook niet helemaal duidelijk. We wachten even af wat deze dienst doet. Het idee lijkt in ieder geval goed.


  • Reacties (4)
  • Mobile
  • Twitter
  • Tell-a-cowboy

Reacties (4)

 

  • Dit is toch wel de topoplossing! Vaak is 50% interesting van een mobiel waarbij je de andere helft gewoon nooit zult gebruiken. En 150 dollar vanafprijs klinkt betaalbaar!

    Wed 13 Feb 2008, 22:30


  • Die 150 dollar is wel de basisprijs hoor, zoals je in de afbeelding ziet is gps alleen al 119 dollar erbij, dus tel alles op en goedkoop zal het niet zijn ;).

    Wed 13 Feb 2008, 22:36


  • Top. Goede prijs idd.

    Thu 14 Feb 2008, 09:24


  • Maar voor een telefoon zonder fratsen is 150 euro wel weer te doen :)

    Fri 25 Apr 2008, 16:21

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Of voeg een video comment toe met Raccoon
Let op: voer eerst je naam in!


  • Android en Flash (demo)
  • Google Goggles
  • Android 2.0
  • AR Métro Paris voor iPhone
  • Spotify mobile demo voorGoogle Android
  • Google Sky Map - Astronomy App for Android
  • Google Voice
  • Unlock T-Mobile G1

Gerelateerde tweets


DC Fotofeed

404 Building not found

DC Mobile



Agenda

» SXSW  DC will be here

Austin, Texas

12 maart 2010 / 21 maart 2010

» The Marketing 2.0 Conference  DC will be here

Paris

22 maart 2010 / 23 maart 2010

» E-Reading event 2010

High Tech Campus Eindhoven

23 maart 2010

» Trendsfactory  DC will be here

Zaltbommel

25 maart 2010

» Microsoft Devdays

World Forum in Den Haag

30 maart 2010 / 31 maart 2010

» SpinAwards 2009  DC will be here

Amsterdam

08 april 2010


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de DC nieuwsbrief:



Zoeken



Marketing 2.0Trendsfactory
Advertising



Marcom 100

The Next Web

My BlogLog


Flickr

  • Het vingertje van KemkersDrama Sven Kramer in Beeld
  • Brabarts toekomstige poptempelZoomvlietStudio Bergen op Zoom
  • Proeverij Caruso Roosendaals mooiste ;)Facebook Boek
  • Yolanda 40 jaar lunchpartyExit 2
  • The End of CultuurnachtNHTV Breda
» DC op Flickr


Subscribe with Bloglines Add to Google

RSS Feed


© 2004-2010 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved - Personal weblog of Henk de Hooge and Paul Aelen.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap