We wilden net gaan schrijven over de nieuwe trailer van seizoen 3, komt het goede nieuws binnen dat er nog twee seizoenen aan Star Trek: Strange New Worlds worden geplakt. Maar er is ook slecht nieuws: de serie stopt na dat vijfde seizoen.
In het derde seizoen, dat in Amerika op Paramount+ van start gaat op 17 juli en dan op 4 augustus bij ons arriveert op SkyShowtime, kunnen we zien hoe het kapitein Pike, gespeeld door Anson Mount, vergaat op de USS Enterprise. We zien onder andere dat er een nieuw persoon in de stoel van de kap’tein gaat zitten, namelijk James T. Kirk, gespeeld door Paul Wesley.
Ook zijn in het derde seizoen Rhys Darby, Melanie Scrofano, Patton Oswalt, Carol Kane en Cillian O’Sullivan te zien. Check de trailer hieronder.
Na seizoen 5 stopt het dus, wat betekent dat de makers nog veel tijd hebben om er een goed en gedegen einde aan te breien. Hoewel: komt er ook een einde aan iets van Star Trek? Het lijkt erop dat seizoen 4 uitkomt in 2026 en seizoen 5 dan met zes afleveringen zal afsluiten in 2027, dus je kunt nog wel even vooruit met de USS Enterprise, waarin we onder andereSpock (Ethan Peck), Kirk (Paul Wesley), Uhura (Celia Rose Gooding), Scotty (Martin Quinn) en Nurse Chapel (Jess Bush) kunnen zien.
Stopt het inderdaad in 2027, dan is dat precies vijf jaar nadat het begon. De makers zeggen: “Vanaf het allereerste begin heeft Strange New Worlds zich ten doel gesteld om te eren waar Star Trek altijd voor heeft gestaan: grenzeloze nieuwsgierigheid, hoop en het geloof dat een betere toekomst mogelijk is. We zijn Paramount+ zeer dankbaar voor de kans om onze missie van vijf seizoenen te voltooien, precies zoals we het voor ogen hadden, samen met onze buitengewone cast en crew. En aan de gepassioneerde fans die moedig met ons mee zijn gegaan op deze reis: BEDANKT. Met nog drie spectaculaire seizoenen voor de boeg om van te genieten, is dit avontuur nog lang niet ten einde.”
Het is nog lang geen tijd om te huilen dus, en dat is best slim: wetende dat er nog zoveel in het verschiet is, zorgt dat de klap van het stoppen toch wat minder hard aankomt.
Star Trek: Strange New Worlds seizoen 3 is vanaf 4 augustus te zien op SkyShowtime.
Goed om te weten: er is nu korting op een maand-abonnement bij de streamingdienst van 40% op de Standaard- en Premium-maandabonnementen voor een periode van 12 maanden.