Gerucht: Google werkt aan 7" tablet om de strijd aan te gaan met de Kindle Fire

Gerucht: Google werkt aan 7" tablet om de strijd aan te gaan met de Kindle Fire

Een paar weken geleden heeft Eric Schmidt laten lekken dat het bedrijf van plan is om een tablet van de "highest quality" te maken die binnen 6 maanden op de markt moet verschijnen. Dat leidde tot veel wat speculaties, maar Google weigerde de uitspraken van Schmidt te verduidelijken.

Nu maakt DigiTimes bekend dat de zogenaamde Nexus tablet een 7-inch tablet wordt die draait op Android Ice Cream Sandwich. Hij zal ook gerpijsd worden om de concurrentie aan te gaan met Amazon's Kindle Fire ($199,-). DigiTimes bronnen zeggen dat de tablet in april van dit jaar klaar kan zijn.

Het report van DigiTimes voelt niet helemaal geloofwaardig aan, het kantoor van Google Taiwan ontkent ook maar iets te weten over een Google-branded tablet. En dus is het volgens Business Insider niet meer dan een gerucht.

Reacties (2)

  • Google bind de strijd met iedereen aan! Waarom? Omdat ze het kunnen

    Vr 6 jan 2012, 07:21 [reply]

  • Ik vind het meer een telefoon. Net iets groter dan de galaxy note..

    Zo 8 jan 2012, 18:32 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2012 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap