Op de website van T-Mobile zijn de tarieven voor de iPhone die hier vanaf 11 Juli te koop zal zijn bekendgemaakt.
Het goedkoopste abonnement gaat 29,95 per maand kosten. Daarbij krijg je de iPhone dan voor 79,95 (8GB versie) overeenkomst) of 159,95 (16GB versie). Behalve onbeperkt Internet toegang (2048 / 384 Kbps) en het gebruik van Visual Voicemail krijg je tevens 150 SMS’jes en 150 belminuten per maand. Deze tegoeden blijven maximaal 2 maanden geldig.
Er zijn ook nog twee duurdere abonnementen. Voor 44,95 per maand krijg je 300 belminuten en 300 SMS’jes. De iPhone 8GB kost dan 1 Euro bij een tweejarig abonnement en de 16GB uitvoering 79.95.
Het duurste abonnement kost 64,95 per maand. Hierbij krijg je dan 500 belminuten en 500 SMS’jes en kost het toestel respectievelijk 1 Euro (8GB) of 19,95 (16GB).
Bellen en SMSen buiten de bundel kost in alle gevallen 25ct per minuut/SMS.
In de voorwaarden staat verder nog dat het zogenaamde ‘oneigenlijk data gebruik’ niet toegestaan is en als T-Mobile je betrapt dat ze dan ‘beperkingen zullen instellen’. Oneigenlijk gebruik is het verbinden van de iPhone (of SIMkaart) met een PC om op zo ‘goedkoop’ onbeperkt te kunnen internetten of downloaden.
Wat denken jullie? Wordt de iPhone hiermee (ook) in Nederland een succes en ga jij er eentje kopen? Reageer en/of stem op onze poll bij MobileCowboys.