11.10.2012
Online

Firestarter Files docu trapt af met 22tracks

By: Redactie Dutchcowboys

BlogOnline
firestarter-files-docu-trapt-af-met-22tr.jpg
firestarter-files-docu-trapt-af-met-22tr.jpg

‘Taking over the world 22tracks at a time’ is de eerste documentaire in de nieuwe Firestarter Files reeks, een serie korte documentaires over initiatieven en jonge ondernemingen.

De eerste Firestarter File gaat over het verhaal van Gilles de Smit & Vincent Reinders, oftewel de oprichters van 22tracks, de digitale jukebox met 22 playlists. Firestarters volgde Vincent en Gilles naar Parijs waar de lancering van 22tracks Parijs plaatvond en zette de reis door naar Brussel, Amsterdam en Londen. Bekijk het verhaal van 22tracks in een notendop en zie hoe zij de wereld overnemen, track voor track.

Firestarter Files is een reeks documentaires over nieuwe initiatieven en jonge ondernemingen en is onderdeel van Vodafone Firestarters. Een platform voor innovatie door inspiratie in de breedste zin van het woord. Met deze documentaires wil Firestarters jonge ondernemers een platform geven om te inspireren. 

22tracks is een digitale jukebox met 22 genre playlists die elk 22 tracks bevatten, samengesteld door lokale DJ’s die zich gespecialiseerd hebben in een bepaald genre. Op deze manier kan men snel de laatste muziek van de nieuwste artiesten beluisteren en kunnen er nieuwe genres worden ontdekt. Het bedrijf verovert stad voor stad de wereld met 22 genres per keer.

Op dinsdag 31 oktober is er in het Firestarters Forum een workshop met de heren van 22tracks. Tijdens de workshop ‘The art of playlisting’ zal Vincent Reinders een masterclass geven over het samenstellen van een playlist. Waar moet je rekening mee houden en wat zijn de valkuilen. Ook zullen o.a. Dj Gomes en FS Green aanwezig zijn om advies te geven. Daarna gaan de deelnemers aan de slag met het maken van een eigen playlist. De beste playlist wordt een week lang getoond op 22tracks.com.

Share this post