13.12.2008
Marketing

JuniorSenior winnaar EEA 2008

By: Jeroen de Hooge

BlogMarketing
juniorsenior-winnaar-eea-2008.jpg
juniorsenior-winnaar-eea-2008.jpg

Marketingbureau JuniorSenior heeft in Budapest de European Excellence Award 2008 gewonnen voor het Nederlands Kampioenschap Achteruit Inparkeren voor Vrouwen.

JuniorSenior Nederland was met het Nederlands Kampioenschap Achteruit Inparkeren voor Vrouwen genomineerd in de categorieën Event en National and Regional Campaigns Benelux. En werd gisteren in Budapest uit 1100 inzendingen verkozen tot beste Event in Europa.

In mei 2008 besloten JuniorSenior en Hertz af te rekenen met het imago dat vrouwen niet achteruit in kunnen parkeren.

De strijd tussen de vrouwen in de straten van Amsterdam bleef niet onopgemerkt door de internationale media. Radio- en tv-ploegen kwamen van heinde en verre om verslag te doen van dit evenement. Ook de jury van de European Excellence Award 2008, bestaande uit verschillende internationale communicatie-experts, vond het event een bijzondere prestatie.

In Budapest moest JuniorSenior het in de finale opnemen tegen vier ander bureaus in de categorie ‘event’. Alle winnaars van de vele categorien zijn hier te zien (PDF).

Share this post