Dungeons en dragons

Dungeons & Dragons-fans opgelet: HBO maakt een serie van Baldur's Gate

Entertainment06 feb , 18:56doorLaura Jenny
Er komt een serie van HBO Max gebaseerd op Baldur’s Gate, wat weer gebaseerd is op Dungeons & Dragons. De gamereeks is niet zo bekend onder niet-gamers, maar des te meer onder gamers, zeker het type dat zich graag urenlang in een roleplaying-game stort. Nu wordt het bekend voor een groter publiek, want er komt een serie van.

Baldur's Gate-serie

Nu de maker van The Last of Us straks toch niks meer te doen heeft, nu de serie stopt, gaat hij zich buigen over deze game-adaptatie. Craig Mazin wordt zowel de showrunner, maker als producent van de serie. Er zitten nieuwe helden in, maar er komen ook bekende gamepersonages in terug. Hij is van plan om acteurs die echt aan Baldur’s Gate 3 hebben gewerkt te vragen om ideeën en te kijken of zij in de serie kunnen meespelen.
“Na bijna 1000 uur in de ongelooflijke wereld van Baldur's Gate 3 te hebben doorgebracht, is het een droom die uitkomt om het verhaal dat Larian en Wizards of The Coast hebben gecreëerd, voort te zetten”, zegt Mazin. “Ik ben een toegewijde fan van D&D en de briljante manier waarop Swen Vincke en zijn getalenteerde team het hebben aangepast.” Het wordt in ieder geval gemaakt door iemand met hart voor de zaak.
De makers van de games, Larian, worden niet meegenomen in het maken van de serie. Of dat ze wel is gevraagd is onbekend. Het is nog niet bekend wanneer de serie uitkomt.
Deel dit bericht

Loading