De mist in met Toerkoop.nl ..!
Vliegtickets en reizen zijn het meest populair om te kopen op het internet.
Dat blijkt uit een studie van de European Interactive Advertising Association (EIAA). Hieruit blijkt ook dat Nederlanders in de afgelopen zes maanden 65,3 miljoen producten online hebben gekocht. Nederland staat hiermee op de vierde plaats op de Europese ranglijst, na Groot-Brittannië (485, miljoen), Duitsland (341 miljoen) en Frankrijk (189 miljoen).
Volgens recent gepubliceerde cijfers van het CBS blijkt dat momenteel 6.6 miljoen consumenten in Nederland 'frequent' iets kopen op het internet (2006). 7.5 miljoen hebben het afgelopen halfjaar wel eens iets gekocht op het internet (schatting 2007). Ook hierbij zijn reizen en vliegtickets het meest populair. Opvallend is ook dat het merendeel bestaat uit oudere gebruikers/ kopers.
Nu Toerkoop.nl (Circa 180 aangesloten reisbureaus)
Directeur Don Kaspers is met Toerkoop een reclame offensief begonnen tegen het internet. ‘Lekker de mist in met het internet’. De commercial toont een gezin die op het internet een zonvakantie geboekt heeft maar op een ijskoude ijsschots terecht komt. Je zou wanneer je een zonvakantie boekt via het internet nooit terecht komen op de plaats waar je hebt geboekt. Of de accommodatie ziet er in het geheel anders uit dan op de foto’s.
Wat een complete onzin en waanzinnig slechte ingeving. Wil Toerkoop nu zeggen dat de 7.5 miljoen consumenten te dom zijn om een zonvakantie te boeken en te controleren of de desbetreffende partij is aangesloten bij bv de ANVR en/of SGR? Men niet kan lezen of geen review sites kan bezoeken om meer te weten te komen over de accommodaties. Of middels Google Maps te checken of de accommodatie niet op een ijsschots ligt. Of hebben we het hier nu over het niveau klanten die wel op het internet actief zijn maar zich graag dom laten houden door hun lokale reisbureau Toerkoop. Met andere woorden; Consument u bent DOM als u via het internet uw vakantie boekt.
Het is ook vreemd dat Toerkoop.nl dit reclameoffensief tegen het internet is begonnen. In dit artikel is Toerkoop juist heel positief over het internet en de inzet van Email marketing: ‘Veel mensen willen nog last minute naar de zon en reageren snel op een aanbieding. In de maanden januari en februari wordt de piek in het aantal boekingen na een mailing uitgesmeerd over één tot anderhalve week, omdat mensen een vakantie boeken voor later in het jaar.’
Het aantal boekingen via Toerkoop.nl zit nu al ver boven het totaalaantal van 2006. Het bezoekersaantal varieert van dertigduizend tot vijftigduizend per dag.
Dus er komt groei uit de website, maar waarschijnlijk komt niemand van Toerkoop.nl aan op de juiste bestemming en wil men daarom misschien dat men niet via het internet gaat boeken. De mistmachines staan alvast klaar bij Toerkoop om de klant in de juiste sfeer te brengen.
Toerkoop moet gaan oppassen dat zij niet een van de traditionele intermediairs gaat worden die in 2015 geen bestaansrecht meer hebben. Want als men niet innoveert en uit wanhoop gaat tegenwerken, dan verdwijnt Toerkoop mogelijk uiteindelijk van de markt. En in 2007 gingen verschillende partijen waaronder Olympia reisbureaus ze al voor. Mijn tip aan Don Kaspers: Do not bite the hand that is feeding you...
Reageren
Gerelateerde tweets
-
Charlotte Smith 19/09/2009 12:49 uur
Local Internet Advertising - Effective Tips to Ensure Your Local Internet Advertising is S - http://is.gd/3rETa -
luis 20/08/2009 02:39 uur
Ten worst American laws for the Internet and ecommerce regulation ...: State laws that use Internet advertising .. http://bit.ly/NFXpM -
ARTHUR RAYMOND 12/07/2009 04:59 uur
Internet Advertising Business | Internet Marketing Strategy: What the advertisers get in this business relations.. http://bit.ly/fChGH -
ValerieBloomberg 28/06/2009 21:44 uur
Sell Your Products Utilising the Power of Internet Advertising ...: The ideal online Internet advertising site m.. http://bit.ly/5DIRb -
Juan Isaza 26/06/2009 04:49 uur
The last two tweets are part of "Internet advertising to reach 36% of all advertising by 2013" http://tinyurl.com/nt22e4 -
Okti Ragil Suharno 12/06/2009 06:54 uur
Sell Your Products Utilising the Power of Internet Advertising ...: The ideal online Internet advertising site m.. http://bit.ly/p8Pt3 -
Okti Ragil Suharno 08/06/2009 22:04 uur
How To Plan Effectively for Internet Advertising Business: While it's inherent that an advertising business .. http://bit.ly/qseGf -
Tradewind Shopper 06/05/2009 06:04 uur
How Does Internet Business Work? | The Internet Advertising Wizard: Affiliate Marketing is so easygoing because .. http://bit.ly/9MW29 -
leo zheng 06/05/2009 02:38 uur
How Does Internet Business Work? | The Internet Advertising Wizard http://bit.ly/TMuij -
Thumbs Up Club 19/04/2009 17:04 uur
internet » Blog Archive » Internet Advertising, Internet ... http://bit.ly/W5SjO -
David Nichols 12/04/2009 03:04 uur
RT @Designsbydea: If you've ever wanted to combine radio and Internet advertising into one package. Check this out. http://bit.ly/sSt1J -
Carlos D 08/04/2009 03:54 uur
Another day of work completed (a part on the Internet, and other travel), I hope the move though the rest of the night u all... peace all
Laatste reacties
- voordelige links: Vaak lang aan het...
- voordelige links: Vaak lang aan het...
- voordelige links: Vaak lang aan het...
- voordelige links: Vaak lang aan het...
- voordelige links: Vaak lang aan het...
- voordelige links: Vaak lang aan het...
- voordelige links: Vaak lang aan het...
- nature: [url=http://www.luxu ry-sup...
- nature: Replica handbags,Nike dunks...
- tom: hoi
Video Reports
-
Views: 9374
-

The Muppets: Bohemian Rhapsody
Views: 12048
-

Google Chrome OS Open Sourc...
Views: 9608
-

Passion : World’s Greatest ...
Views: 10557
-

The Go Programming Language...
Views: 9576
-
Views: 23355
-
Views: 9577
-
Views: 14900
-
Views: 22858
-

T-Mobile Sing-along Hey Jud...
Views: 13189











![Gadget van de Week: Motorola Milestone [Adv]](/images/upload/motorola_6809_155_90.jpg)



























Reacties (8)
@Gino: je weet het standpunt van mijn nekharen goed te omschrijven. :-) Mensen die tijdens of met het online boeken problemen hebben een offline alternatief bieden, prima, maar dit slaat alles.
Wed 30 Jan 2008, 10:59
Ha ha, dit zijn precies het soort bedrijven, dat ik vermijd en afraad aan anderen... (-;
Wed 30 Jan 2008, 16:09
Moeilijk aan te geven waarom ze deze reclame maken, terwijl zij zelf ook gebruik maken van Internet en E-mail Marketing.
Misschien dat zij willen proberen de hoge kosten van de investering die je nodig hebt voor een goed werkend online boekingssysteem te besparen door openlijk de concurrentie aan te gaan met iedereen die al wel zo'n systeem heeft.
Al met al lijkt het me niet echt een slimme actie. Wanneer je kijkt naar de groei die de online reisbranche de afgelopen jaren heeft heeft gemaakt en nu nog doet, lijkt het me verstandiger om het geld uit te gaan geven aan innovatie en optimalisatie van de eigen website dan aan reclamecampagnes die (zeker) op lange termijn geen enkel nut meer hebben.
Met vriendelijke groet,
Jeroen Geefhuizen
Wed 30 Jan 2008, 18:14
Het heeft naar mijn mening niet veel zin om je op deze manier af te zetten tegen de on line reisbranche. Zeker niet op deze wijze. Het filmpje komt amateuristisch en flauw over. Daarbij lijkt het alsof het merk Toerkoop zijn klanten niet serieus neemt. Ik zou in ieder geval minder snel naar dit reisbureau stappen als ik al overwoog om mijn reis face to face te boeken.
Thu 7 Feb 2008, 17:49
Ik vind het wel een soort van slim. Spot is goedkoop geproduceerd en scoort toch veel aandacht met het schoppen tegen internet, juist omdat iedereen internet (schijnbaar) geweldig vindt. Misschien levert het wel extra boekingen op via toerkoop.nl
Wed 13 Feb 2008, 12:49
Misschien moeten de mensen van Toerkoop ons boek 'Designing Emotions in Online Travel' eens lezen. Weten ze meteen hoe ze reizigers echt kunnen verleiden om een reis te boeken. De tijd dat men alleen klantenbinding via de reiswinkel op de hoek kon bewerkstelligen is echt voorbij.
Fri 22 Feb 2008, 13:43
Ik ben het eens met jou reactie. Ga er ook eens tussenuit! Op vakantie in turkije, bekijk het totale turkije aanbod en boek een complete vakantie. Zeer goedkoop. Vroegboekkorting en Lastminute.
www.op-vakantie.in
Sat 15 Nov 2008, 20:10
De laatste reis die ik via internet kocht is zeer goed bevallen. Ik kocht deze reis via een buitenlandse site. Ik wil iedereen aanraden dit voorbeeld te volgen. Als iedereen gewoon koopt via internet kunnen we al die winkels in nederland sluiten. Ruimt lekker op en hebben we meer ruimte voor woningen. Dus wees slim en koop alles via internet en het beste via buitenlandse website.....
tip is www.turkeytravelplanner.com
Fri 6 Mar 2009, 23:15