youtube rolt design aanpassingen uit

YouTube rolt design aanpassingen uit

Video24 feb 2014, 11:51doorRedactie Dutchcowboys
In januari al werd bekend dat YouTube bezig was met wat design aanpassingen door ondermeer het centreren van video's en afspeellijsten. Die aanpassingen zijn nu uitgerold, en dus officieël, zo heeft het videoplatform in een blog post bekend gemaakt.
De meest opvallende aanpassing is goed zichtbaar op iedere YouTube-video. Alle objecten zijn nu gecentreerd. En de sidebar, een belangrijk onderdeel van de layout die vorig jaar werd geintroduceerd, is niet langer aanwezig bij het kijken van videos.
youtube-rolt-design-aanpassingen-uit.jpg
youtube-rolt-design-aanpassingen-uit.jpg
De aanpassingen lijken heel klein te zijn, toch ziet, door het centreren van de video's, het er nu een stuk beter uit.
Maak jij eigenlijk veel gebruik van YouTube? Kijk je dagelijks? En maak je ook gebruik van playlists / of de subscribe optie? Laat het hieronder weten in de comments.
Deel dit bericht

Loading