Social Media05.11.2012

30 Twitter-gebruikers hebben meer dan 10 miljoen volgers


30-twitter-gebruikers-hebben-meer-dan-10.jpg
30-twitter-gebruikers-hebben-meer-dan-10.jpg

In mei 2011 was Lady Gaga de eerste Twitter-gebruiker die meer dan tien miljoen volgers wist te behalen. Volgens nieuwe cijfers zijn er zes nieuwe gebruikers die onderdeel zijn geworden van de ’10 miljoen club’ van Twitter. Instagram, Twitter (Spaans), Adele, Snoop Dogg, Demetria Lovato en Miley Cyrus brengen het totaal op dertig. 

Twitter’s overzicht heeft voornamelijk dames en popzangers in de lijst. Zestien van de dertig mensen in de lijst zijn van het vrouwelijk geslacht, waarvan er zeven in de top tien staan. Alleen vier merken hebben meer dan tien miljoen volgers: YouTube, Twitter, Twitter (Spaans) en Instagram.

Dit is het totale overzicht:

Lady Gaga (@ladygaga, 30,925,867 volgers)
Justin Bieber (@justinbieber, 29,804,326)
Katy Perry (@katyperry, 28,605,670)
Rihanna (@rihanna, 26,536,437)
Barack Obama (@barackobama, 21,718,786)
Britney Spears (@britneyspears, 21,614,348)
Taylor Swift (@taylorswift13, 20,399,623)
YouTube (@youtube, 19,063,039)
Shakira (@shakira, 18,609,132)
Kim Kardashian (@kimkardashian, 16,534,130)
Nicki Minaj (@nickiminaj, 14,868,223)
Oprah Winfrey (@oprah, 14,649,835)
Justin Timberlake (@jtimberlake, 14,475,883)
Ellen Degeneres (@theellenshow, 14,421,597)
Twitter (@twitter, 14,250,045)
Cristiano Ronaldo (@Cristiano, 14,242,778)
Kaka (@kaka, 13,382,097)
Selena Gomez (@selenagomez, 12,979,029)
Ashton Kutcher (@aplusk, 12,909,806)
Marshall Mathers (@eminem, 12,843,333)
Bruno Mars (@BrunoMars, 12,811,268)
Jennifer Lopez (@jlo, 12,608,898)
P!nk (@Pink, 11,606,247)
Chris Brown (@chrisbrown, 11,550,977)
Instagram (@instagram, 11,380,572)
Twitter en español (@twitter_es, 10,534,433)
Adele (@OfficialAdele, 10,442,104)
Snoop Dogg (@SnoopDogg, 10,174,080)
Demetria Lovato (@ddlovato, 10,166,658)
Miley Ray Cyrus (@MileyCyrus, 10,031,302)

Jeroen de Hooge

Jeroen is al meer dan 15 jaar betrokken bij Dutchcowboys. Voornamelijk als digital content creator. En dan voor alle titels van The Blogidea Factory. Liefhebber van advertising, entertainment, tech, gadgets, en eigenlijk alles online.

Verder lezen over Twitter

X toont je straks helemaal geen likes meer

Likes zijn niet meer te zien op X. Het is niet zo dat de likes helemaal verdwijnen, maar net als op Instagram zie je niet wie liket..

Social Media12.06.2024

X toont je straks helemaal geen likes meer

Deze week viral: kermisjongen, post-it-keuzes en Ajax

Deze week viral heeft weer een aantal prachtige viralposts gevonden, waaronder de comeback van Let's Go!

Social Media09.06.2024

Deze week viral: kermisjongen, post-it-keuzes en Ajax

Porno mag nu officieel op X/Twitter

We schreven eerder al dat Communities deze NSFW-content konden gaan plaatsen, maar nu is het dus eigenlijk overal toegestaan, behalve in je profielfoto en banner.

Social Media03.06.2024

Porno mag nu officieel op X/Twitter

Deze Week Viral: Paws Challenge, Joost Klein spreekt en de kapsonesmakreel

Er zijn meer afbeeldingen en video’s die viral gaan, waarvan de Paws Challenge deze week een van de grootste hits is.

Social Media01.06.2024

Deze Week Viral: Paws Challenge, Joost Klein spreekt en de kapsonesmakreel

Grootste verspreiders van nepnieuws zijn oude vrouwtjes

Je zou denken dat misschien jongeren dit doen, omdat die wat meer beïnvloedbaar zijn, maar niets is minder waar. Het zijn de rijpere dames die verantwoordelijk zijn voor het verspreiden van al dat nepnieuws.

Social Media31.05.2024

Grootste verspreiders van nepnieuws zijn oude vrouwtjes

Zo zit het met de All eyes on Rafah-post die nu viral gaat

Je hoeft je Instagram maar te openen of je ziet hem: All eyes on Rafah. Hoe zit het met deze post, die door zoveel mensen wordt opgepakt?

Social Media29.05.2024

Zo zit het met de All eyes on Rafah-post die nu viral gaat

Deze week viral: kip bakken in de trein en worm charming

We kunnen weer door met onze wekelijkse rubriek Deze week viral. Hierin delen we diverse social media-posts en video's die om een verscheidenheid aan redenen viraal gingen.

Social Media25.05.2024

Deze week viral: kip bakken in de trein en worm charming

Social medium X gaat echt niet terug naar Twitter

X is definitief X. Het heeft heel lang gebruikgemaakt van de domeinnaam van Twitter, maar dat is nu voorbij.

Social Media17.05.2024

Social medium X gaat echt niet terug naar Twitter