WIDM

Wie is de Mol? 25 jaar - Afl 7: Spieken in elkaars Molboekje

Entertainment13 dec 2025, 21:36doorLaura Jenny
Deze aflevering staat in het teken van een sport die in de Algarve ontzettend veel wordt beoefend: golf. Voor het echter zover is, wordt er eerst een andere activiteit gedaan: ribboot-karaoke. Welkom in de bespreking van Wie is de Mol? aflevering 7: De Laatste Slag.

Deinende deuntjes

Iedereen mag zelf een nummer kiezen om van a tot z mee te zingen in de boot en wij zijn helemaal team Nathan, die voor Xtince - Viervoeters kiest. Het is en blijft een van de lekkerste nummers om woord voor woord mee te rappen. "Maar Julio Iglesias dannn?" De dames kiezen iets gangbaardere muziek, zoals Son of a Preacher Man en The Time of My Life. Het is grappig om naar te kijken, al is het tegelijkertijd niet een heel molbare opdracht. Er komt dus 2340 euro bij in de pot.

Afslaan?

Er moeten worden afgeslagen: van de golven naar golfen dus. Alle kandidaten moeten putten en als ze een hole-in-one slaan vanaf 3 meter afstand, dan kunnen ze hun molboekje terugnemen of de pot spekken. De Mol had natuurlijk in de vorige aflevering de molboekjes geconfisqueerd, maar de kandidaten konden nu heel even in hun boekje kijken. Hun eigen boekje, of die van iemand anders... Daar koos maar een kandidaat voor. Kim wilde in die van Merel kijken, Loes in die van Nathan. Verder hielden Nathan en Merel het bij hun eigen boekje. Eerlijk is eerlijk, het is niet de meest spannende televisie om naar te kijken.
In ieder geval hebben ze aan het einde van de aflevering de allerlaagste pot ooit en dat is vrij gênant, al valt op dat een persoon dat erg vermakelijk vindt. Is het de mol?

De test

Er zijn nog maar vier kandidaten over en dat betekent dat er nog een iemand afvalt voor het volgende keer de finale is. Merel klinkt ontzettend verkouden, terwijl ze aan het begin van de opnames ook al ziek was. Toch blijft ze nog even, want het is Kim die moet vertrekken. Dat betekent dat de finale van Wie is de Mol tussen Nathan, Merel en Loes gaat. Is het toch een oud-Mol die weer Mol is?
Loes denkt dat Merel de Mol is.
Merel denkt dat Nathan de Mol is.
Nathan denkt dat Merel de Mol is.
Dat wordt wat, als Loes de Mol is... En ja, kunnen er twee winnaars zijn?
Er is nog hoop voor de pot. De oud-winnaars denken dat Nathan de mol is. Als dat niet zo is, dan gaat er nog 1000 euro bij in de pot, en anders gaat er 2000 euro af.
Op de site van Wie is de Mol? is te zien dat 44 procent op Nathan zit, 33 procent op Merel en slechts 23 procent op Loes. Wij denken dat het Loes is, dus dat zou de pot in ieder geval geen goed doen. Tot volgende week, dan gaan we in de finale zien hoe het echt zit!
Beeldbron: AVROTROS
Deel dit bericht

Loading