PlayStation en Pathé bundelen krachten

PlayStation en Pathé bundelen krachten

PlayStation en Pathé, twee aanbieders van entertainmentbelevingen, bundelen hun krachten op gebied van marketing. De exclusieve samenwerking tussen Pathé en Sony Computer Entertainment Benelux komt voort uit gezamenlijke doelstellingen waarbij een volledige entertainmentbeleving centraal staat. Voor en na de voorstelling biedt Pathé zowel een gaming- als een Blu-ray experience in de lobby’s van de Theaters. De samenwerking geeft de entertainmentliefhebber een extra reden om naar Pathé te gaan voor zijn bioscoopbezoek.

Bioscoopbezoekers brengen naast de tijd in de filmzaal ook een deel van hun bioscoopbezoek door in de lobby van de theaters, wachtend op de aanvang van de hoofdfilm. De aanwezigheid van de PS3 en PSP in deze lobby’s geeft de bezoekers de gelegenheid om als eerste de laatste ontwikkelingen uit de wereld van PlayStation te ontdekken. Niet alleen kunnen de nieuwste games worden gespeeld, ook kan de Pathé bezoeker in de Blu-ray corner kennis maken met de nieuwste films op Blu-ray, de opvolger van de DVD. Met Blu-ray is het mogelijk om beeld tot vijfmaal scherper weer te geven dan op DVD. De PS3 beschikt over een Blu-ray Disc speler en levert hiermee een  ongeëvenaarde beeld- en geluidskwaliteit. Samen met PlayStation wil Pathé de basis leggen voor een complete uitgaansbeleving.
 
"Een bezoek aan Pathé biedt niet alleen een filmische ervaring, maar bovenal een unieke entertainmentervaring. Onze samenwerking met PlayStation sluit hier naadloos op aan", volgens Youry Harvey Bredewold, Hoofd Marketing Pathé.
 
"De samenwerking is gebaseerd op de gezamenlijke doelgroep, die het best te omschrijven is als 'entertainment enthousiastelingen'. Deze liefhebbers van o.a. films en games willen graag geïnformeerd worden over de laatste innovaties op gebied van interactieve entertainment. De samenwerking tussen Pathé en PlayStation maakt dit mogelijk", aldus Piet-Hein Schnellen, brand manager PlayStation Nederland.

Fab9e32ce0e11a9a6f7a8fda9a6f79cb6acab990_126584_90_90_1Jeroen de Hooge

Jeroen is werkzaam als Content Manager bij The Blog Idea Factory & Redbanana.

Voor alle vragen (van adverteren tot bloggen) omtrent Dutchcowboys, een van de andere blogs of RedBanana kan je mailen naar Jeroen@Dutchcowboys.nl of neem contact op via Twitter / LinkedIn.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap