17.12.2008
Online

Internetbankieren in Nederland niet best

By: Redactie Dutchcowboys

BlogOnline

Nederland staat bijna onder aan de lijst van een studie naar de best presterende thuisbankiersites in Europa. Gemeten is de toegankelijkheid en stabiliteit van de diensten en websites. Zo is te lezen via ZDnet.

Het Franse onderzoeksbureau Ip-label heeft 7 landen onderzocht: Nederland, België, Luxemburg, Duitsland, Zwitserland, Frankrijk en Spanje. Gedurende een maand is er getest op de toegankelijkheid en ook de stabiliteit van de websites, evenals de prestaties en slagingskans van de transacties.

De DSB Bank scoort in ons land het beste met zo’n 94,96 punten. Beter dan de Rabobank, ABN Amro, Fortis, ING en SNS Reaal. Gemiddeld behalen de Nederlandse banken zo’n 85%, hetgeen goed is voor een 6e plaats. Onze zuiderburen scoren het beste van de onderzochte landen.

Share this post