08.11.2007
Online

Online actie na claim T-Mobile

By:

BlogOnline
1194557663t-mobile-logo2.jpg
1194557663t-mobile-logo2.jpg

Vorige week ontstond er nogal wat commotie in de media over het feit dat T-Mobile diverse bedrijven had verzocht te stoppen met het gebruik van de kleur magenta. Nu kwam ik toevallig vanmiddag de site FreeMagenta.nl tegen. Een grappige reactie op deze vreemde actie van T-Mobile met het nodige gevoel voor humor, gemaakt door de grafisch ontwerpers van Lava. Overigens, volgens T-Mobile Nederland wisten zij van niets en was het moederbedrijf Deutsche Telekom dat dit initiatief genomen heeft.

Ben nu eigenlijk wel heel benieuwd of een claim als deze gegrond verklaard zal worden, en bedrijven als het zwolse Compello, 100% NL en Slam FM daadwerkelijk hun kleuren zullen moeten gaan aanpassen.

Wat ik trouwens wel heel vreemd vind is dat een van Nederlands grootste en beruchtste weblogs geen enkele melding heeft gemaakt van een verzoek tot aanpassing van hun HuisStijl… Zouden zij hun roze wel mogen houden?

Share this post