Het plaatsen van trailers bij producten zoals DVD’s en videogames is succesvol. In het steeds verder ontwikkelende internet landschap worden beelden steeds belangrijker dan tekst. Wil je succes hebben op internet dan zal je de bezoeker moeten aanspreken door te visualiseren.
Eén van de sterkste methodes daarvoor, mede doordat breedband internet de boventoon voert, is door gebruik te maken van korte filmpjes, zoals trailers.
Traileruniverse is een B2B dienst begonnen op het gebied van film-, DVD- en gametrailers met als doel om als intermediar op te treden tussen de diverse aanbieders van trailercontent en de eindgebruikers.
Ook bij Bol.com gebruiken ze trailers. Michel Schaeffer, Marketing Directeur bol.com, zegt “De reden dat we trailers gebruiken is dat we onze klanten en bezoekers een zo goed mogelijk beeld willen geven van hetgeen te koop is in onze winkel. Omdat mensen bij ons toch al online zijn, kunnen ze heel gemakkelijk een zeer goed beeld krijgen van de films en games die we in ons assortiment hebben. Met name de rijkere winkelervaring is iets wat een steeds belangrijkere rol gaat spelen bij het online winkelen. Kortom, een belangrijke toevoeging aan onze winkelervaring.”