Interactieve winkelruiten

Interactieve winkelruiten

Antivirus-software bestellen via een interactieve winkelruit. Het bedrijf Capricorn Computerservices, uit het Zuid-Hollandse Den Hoorn, maakt deze "primeur" mogelijk. Klanten kunnen via een touchscreen op de etalageruit de software bestellen, waarna ze thuis direct aan de slag kunnen.
 
Geïnteresseerden kunnen ook buiten de openingstijden de software bestellen. Door enkele drukken op het scherm en het intoetsen van een e-mailadres vindt de bestelling plaats. Thuis aangekomen hebben de klanten reeds een mail met download-link ontvangen.

Nienke Ryan, product- en strategiemanager bij een van de leveranciers: “In 2006 waren we de eerste die met software uit de muur kwamen bij een videotheek. Nu voegen we wederom een bijzonder verkoopkanaal toe aan de reeds bestaande mogelijkheden. Het vult het gat op tussen een internetwinkel en de winkelstraat. Voor mensen die graag het vertrouwelijke van een traditionele winkel wensen, maar niet vast willen zitten aan openingstijden is dit een uitkomst.
 
De techniek achter het interactieve scherm is eenvoudig. Op een folie dat aan de binnenzijde van het glas is geplakt, wordt een projectie getoond. Deze kan zowel statisch als interactief zijn. Bij de interactieve variant kan men van buitenaf met de hand op de ruit navigeren door de presentatie, dit is vergelijkbaar met het surfen op een website. Deze interactieve etalage is geleverd door het Delfts softwarebedrijf XAM.
 

Reacties (3)

    • Rick

    Ik zie niet echt de meerwaarde hiervan. De mensen downloaden evengoed dus eigenlijk is er alleen de extra stap ingebouwd.

    Ma 30 jun 2008, 20:37 [reply]

  • De laatste stap voordat er alleen maar online shoppen is.

    Ma 30 jun 2008, 22:27 [reply]

    • Mathijs

    Dit zou best wel eens een trend kunnen worden. Er zijn zeker mer toepasssingen te bedenken.

    Ma 30 jun 2008, 23:06 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap