
Afgelopen weekend werden er tijdens de beurs i-Trendz behoorlijk grote getallen genoemd over het gebruik van alle digitale snufjes. Volgens onderzoeksburo GIK heeft bijna de helft van alle Nederlanders inmiddels een digitale camera. Hierin zijn de cameraatjes in mobiele telefoons niet eens meegerekend. Ook deze maken een snelle opmars. Sinds juni dit jaar worden er meer mobieltjes met een camera als zonder verkocht. Geen van de bekende onderzoeksburo's had verwacht dat deze ontwikkeling in Nederland zo snel zou gaan.
Op het gebied van internet staat Nederland met de VS en Zweden in de top drie. Hierbij speelt de snelle uitrol van breedband een belangrijke rol. Door het hoge PC en internet gebruik groeit ook het aantal mp3-spelers waarvan er dit jaar naar verwachting meer dan 400.000 van zullen worden verkocht. Dat is 10 keer zoveel als in 2003. Dit is ook weer exclusief mobieltjes met een mp3-speler.
Doordat er steeds meer digitale apparaten komen bestaat er een grote behoefte om deze allemaal aan elkaar te knopen. Hierdoor zal ook de populariteit van zaken als wifi, Bleutooth en UMTS snel toenemen.

De redactie van Dutchcowboys is te bereiken via redactie@dutchcowboys.nl