Primeur nieuwe commercial Opel bij live gaan officiële YouTube channel

Do 26 november 2009 15:52, Mark Bovenkerk, 10658 views

Sinds vanmiddag is het officiële Branded YouTube Channel van Opel Nederland live. Zo is er naast o.a. PSV Eindhoven, RaboSportTV en Esmée Denters weer een nieuw Nederlands Branded Channel. Via het Branded Channel zal Opel haar doelgroep informeren met officiële video’s, waaronder de première van de nieuwe Opel Astra.

Primeur nieuwe commercial Opel bij live gaan officiële YouTube channel

De video van de nieuwe Opel Astra die op YouTube beschikbaar is gesteld zal de komende tijd ook te zien zijn in de bioscoop. Daarnaast wordt de video via de YouTube promotiemethodiek (alleen mogelijk bij een branded channel) voor één volledige dag op de homepage weergegeven. Naast de versie van één minuut is op het officiele YouTube channel ook een video te zien waarin een kijkje genomen wordt achter de schermen bij de productie van de spectaculaire commercial. Deze video zal niet op TV verschijnen en brengt daarmee de kracht van een YouTube channel tot uiting.

Zelf vind ik de visualisatie van het kanaal erg passend bij het thema van Opel op dit moment, namelijk ‘het verleden, het heden en de toekomst!’. Er zullen vast nog meer (klassieke?) commercials en extra’s beschikbaar gesteld worden.

Bekijk het officiële Opel Channel en laat weten wat je van de nieuwe Opel Astra vindt!


  • Reacties (3)
  • Video
  • Twitter
  • Tell-a-cowboy

Reacties (3)

 

  • Eerst de Insignia, nu de Astra... als ik al geen fan was van Opel zou ik er nu één worden. De kwaliteit evenaart merken als Audi, VW en BMW en nu komt het design erbij. Als je dan de prijs bekijkt... ja ik ben een fan.

    Do 26 nov 2009, 17:38


    • Peter

    Niet slecht!! :-)

    Do 26 nov 2009, 17:49


  • 'Wat je van de Opel Astra vindt?' Gaat het hier bij Dutch Cowboys, een op communicatie gerichte site nou over wat je van de auto - of wat je van de auto communicatie aanpak denkt?
    Wat het laatste betreft: heel mooi verzorgd. Deze aanpak is vooral voor hen die iets willen zijn. Een held..zoals Opel stelt. De film en aanpak hebben een klap geld gekost om die wannabees te verleiden.. En de geachte toekomstige Opel rijder moet zich identificeren met deze helden types. Maar wat een dun verhaal. Het is het Ocean Eleven concept en 'we doen die casino film na en dan werkt het' met paar gecaste types die in de verte het duo Clooney en Pit moeten verbeelden. Complimenten voor de gelikte plaatjes maar een verhaal zonder enige plot en dat op YouTube waarbij het virale element zo'n belangerijke rol speelt. De held in dez aanpak lijkt vooral de brandmanager van Opel. Jammer dat ze er geen reclame helden bij hebben gehaald om echt een goed verhaal neer te zetten. Mooie plaatjes maar een dure aanpak voor een digitaal en viraal kanaal die op zijn Duits gezegd..Scheiße is.

    Vr 27 nov 2009, 07:25

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Of voeg een video comment toe met Raccoon
Let op: voer eerst je naam in!


  • My MS paint World
  • Surprised Kitty
  • Meer over YouTube Auto Captioning
  • G-Star stuurt social media reporters naar fashion week
  • Chinese Tiger Woods immitatie hit op Youtube
  • Led Zeppelin 'Stairway to Heaven' on Harp
  • Google Promoted Video's in Youtube
  • Haute Natuur

Gerelateerde tweets


DC Fotofeed

Twitter license-plate

DC Mobile



Agenda

» Mobile World Congress  DC will be here

Barcelona

15 februari 2010 / 18 februari 2010

» SXSW  DC will be here

Austin, Texas

12 maart 2010 / 21 maart 2010

» The Marketing 2.0 Conference  DC will be here

Paris

22 maart 2010 / 23 maart 2010

» E-Reading event 2010

High Tech Campus Eindhoven

23 maart 2010

» SpinAwards 2009  DC will be here

Amsterdam

08 april 2010


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de DC nieuwsbrief:



Zoeken



Marketing 2.0
Mobile World CongressAdvertising



Marcom 100

The Next Web

My BlogLog


Flickr

  • Brabarts toekomstige poptempelZoomvlietStudio Bergen op Zoom
  • Proeverij Caruso Roosendaals mooiste ;)Facebook Boek
  • Yolanda 40 jaar lunchpartyExit 2
  • The End of CultuurnachtNHTV Breda
  • Heeft net een 94 wines bottle ontvangen. Leuk concept, thanks to http://bit.ly/vBEJgWitte tuin
» DC op Flickr


Subscribe with Bloglines Add to Google

RSS Feed


© 2004-2010 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved - Personal weblog of Henk de Hooge and Paul Aelen.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap