We Say NO to Videos on Flickr

 We Say NO to Videos on Flickr

Niet iedereen is even blij met de lancering van Flickr Video. Op de site zelf is er een protestgroep van zo'n 27.950 gebruikers, die vinden dat Flickr een fotosite moet blijven. Er is een flinke discussie op gang gekomen, er kan een petitie getekend worden, er is een No Video T-Shirt beschikbaar en er zijn gebruikers die dreigen hun foto's van de site te halen. En dit alles omdat ze vrezen dat de introductie van video de site in 'een soort MySpace' zal veranderen.

Fab9e32ce0e11a9a6f7a8fda9a6f79cb6acab990_126584_90_90_1Jeroen de Hooge

Jeroen is werkzaam als Content Manager bij The Blog Idea Factory & Redbanana.

Voor alle vragen (van adverteren tot bloggen) omtrent Dutchcowboys, een van de andere blogs of RedBanana kan je mailen naar Jeroen@Dutchcowboys.nl of neem contact op via Twitter / LinkedIn.

Reacties (3)

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap