Facebook gaat langzaam door het dak

Facebook gaat langzaam door het dak

Facebook lijkt door het dak te gaan. De Social Media site groeit met 600.000 nieuwe users per dag als kool en het eind lijkt nog niet in zicht. Krankzinnig maar ergens hebben ze blijkbaar iets nieuws weten te raken want dit soort groei is te extreem.

Begin december, scoorde Facebook 130 miljoen actieve gebruikers, vandaag is dat aantal gegroeid naar 140 miljoen. Vorig kwartaal groeide de site gemiddeld met 350.000 gebruikers (ook al veel) maar de afgelopen weken steeg dat getal tot 600.000 en raakte het zelfs de 700.000 nieuwe gebruikers per dag aan.

Als Facebook in dit tempo doorgaat groeien ze in maart naar de 200 miljoen actieve gebruikers. Ongeveer 70% van die groei komt van buiten de Verenigde Staten.

2d600050395e57e734f486cf6df66dec7accd832_42066_90_90_1Henk de Hooge

is oprichter en hoofdredacteur van Dutchcowboys. Daarnaast is hij online-uitgever, internet entrepreneur en MD van Red Banana, een creatief online-marketing bureau. Henk volgen kun je via Twitter @Henkey via zijn Facebook pagina en Google+

Reacties (9)

  • Dit is niet normaal mee. 600.000 per dag ?!?

    Echt ongelooflijk!

    Vr 19 dec 2008, 11:14 [reply]

  • Appart, want toch vind ik Facebook niet zo'n hele sterke site. Het is leuk, maar het heeft voor mij geen grote waarde om terug te blijven komen. Het feit dat je een profiel van een andere niet "zomaar" kunt bekijken irriteert me trouwens ook mateloos.

    Evengoed is het wel een idioot groot aantal aanmeldingen per dag!

    Vr 19 dec 2008, 11:21 [reply]

    • Felia

    @Rene Sebastian: op zich wel prettig toch dat niet iedereen "zomaar" een profiel kan bekijken, toch? Niet iedereen wenst "zomaar" in de etalage te staan... En als je op b.v. Hyves zonder je eerst te registreren iemands profiel wil zien moet je ook maar 't geluk hebben dat deze op public staat :-)

    Vr 19 dec 2008, 14:04 [reply]

  • @Felia

    Dan zou ik het juist zo doen zoals Hyves het heeft gedaan; standaar open en naar eigen keuze op dicht. Dan heb je tenminste nog het heft in eigen handen!

    Vr 19 dec 2008, 14:17 [reply]

    • William Dalton

    Tja, heb je eenmaal kritische massa dan stapt iedereen over...er is dan maar 1 place 2 be waar je al je vrienden kunt beheren...

    Za 20 dec 2008, 17:23 [reply]

  • Alles over privacy-ethiek en het gebrek daaraan bij Facebook, over copyright inbreuken:

    http://www.facebookunmasked.com


    Wo 24 dec 2008, 16:29 [reply]

    • verbelen brigit

    Facebook werkt tergend traag.De andere sites werken prima.Wat kan hier de reden van zijn.

    Ma 14 dec 2009, 20:48 [reply]

    • onoo

    * verbelen brigit
    *

    Facebook werkt tergend traag.De andere sites werken prima.Wat kan hier de reden van zijn.

    Een pc vol 4 russen

    Ma 18 jan 2010, 14:06 [reply]

    • Wicked

    Niet een pc vol virussen (echt een stomme opmerking) ! Gewoon misschien door over wat dit artikel zegt ?? Facebook groeit als kool, dus die dataservers draaien op volle toeren. Ze zullen waarschijnlijk wel uitbreiden of overschakelen op een efficiëntere data-indeling.

    Wo 27 jan 2010, 20:06 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap