Google's muziekdienst verwacht rond kerst

Google's muziekdienst verwacht rond kerst

Apple kan een nare verrassing krijgen rond de altijd populaire kerstperiode. De geruchten worden steeds sterker dat Google's Andy Rubin van plan is om Google's nieuwe "music download service" rond kerst (en dus niet al in de herfst) te lanceren. Volgens het verslag van Wired is Rubin in vergaande gesprekken met platen labels en hoopt hij de dienst "up en running" te hebben voor kerstmis. Dit moet een iTunes uitdager worden die sterk verbonden is met het Android mobiele OS.

Het lijkt erop dat Google eerst alleen een "music download service" zal lanceren. Volgend jaar moet daar dan een "online subscription service" bijkomen en uiteindelijk moet Google Music een "cloud-based subscription service" worden met de mogelijkheid muziek direct naar mobiele Android apparaten te streamen.

Tags: android, google, music

Reacties (4)

    • Boyke

    Ik snap niet dat Google dit soort "Achter de feiten aanloop" acties uitvoert. Een muziekdienst zoals I-tunes. Denk niet dat dit van de grond af komt.
    Als google slim is, zorgen ze eerst dat hun android platform volledig succesvol van de grond af komt en dat er meer toestellen bij komen.
    Als dat eenmaal goed zit, en Google Android echt een Grote naam is, DAN pas zou ik met dit soort dingen komen.

    Di 7 sep 2010, 12:07 [reply]

    • Rob

    @Boyke

    Hoe bedoel je 'achter de feiten aanloop acties'? Wat verwacht je dan in een moderne concurratieve markt? Dat ze een dergelijke dienst maar achterwege laten omdat Apple 'eerst' was?

    Doe van deze bedrijven om aan de consument (jij en ik) diensten aan te bieden die ons de mogelijkheid geven om te kunnen kiezen. iTunes bestaat al 7 jaar en heeft zijn eigen voorwaarden gesteld zoals in welk formaat de muziekmaatschappijen hun muziek moeten aanbieden, als ook de winstverdeling. Allemaal prima wat mij betreft, maar een dienst er naast geeft de consument keuze vrijheid en zorgt voor gezonde concurrentie op de markt. Uiteindelijk zal die voor de consument de beste benefits geven.

    En nog even over het Android platvorm. Ahum.. volg jij het nieuws een beetje?

    Lees het volgende:

    http://www.marketingfacts.nl/berichten/20100803_android_streeft_app...

    Maar jij mag natuurlijk blijven bij de software die je waarschijnlijk al heel erg lang gebruikt. Dat is nu eenmaal de vrije keuze die we hebben.

    Di 7 sep 2010, 12:53 [reply]

    • Jessie

    @Boyke
    Of andersom: de service wordt een toegevoegde waarde voor Android, waardoor meer mensen een smartphone met Android willen hebben.
    -- Hoe meer leuke dingen je met een telefoon kunt, hoe interessanter dat systeem wordt, toch?

    Di 7 sep 2010, 12:58 [reply]

    • Gary Geeraedts

    verassing :(

    Wo 8 sep 2010, 08:44 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap