27.09.2006
Online

Online zieltjes winnen

By: Ron Smeets

BlogOnline
1159348133onlinepolitics101.jpg
1159348133onlinepolitics101.jpg

Met het oog op de naderende verkiezingen is dit wellicht een handige tool voor politici die niet kunnen beschikken over de enorme campagne budgetten die de grote partijen wel hebben.

ePolitics heeft een nieuw eBook uitgegeven waarin precies beschreven wordt hoe je als aanstormende politicus (of politieke partij) het World Wide Web kunt gebruiken om je populariteit te vergroten en dus meer stemmen kunt vergaren bij de verkiezingen.

Online Politics 101 (pdf) biedt tips, tactieken en andere hulpmiddelen voor het online winnen van zieltjes (stemmen) die tot succes zouden moeten kunnen leiden. De politieke voorkeur van de kiezer is schijnbaar niet meer het belangrijkste, maar dat heeft wijlen Pim Fortuyn ons enkele jaren geleden ook al eens aangetoond.

Share this post