Kinderen beoordelen het werk van meer dan 100 gameontwikkelaars

De NLGD Game Development Rally 2006 is nu al een groot succes. Meer dan 100 teams doen mee aan de NLGD Rally om de Spill Group Game Award te winnen, een stimuleringsprijs van € 20,000,-.
Zij maken een nieuwe computergame voor langdurig zieke kinderen. De rally wordt georganiseerd door De Nederlandse Gamedagen (NLGD), die hiermee jonge game-makers stimuleert om meer goede games te maken. Op 23 november wordt de winnaar bekend gemaakt. De beoordeling gebeurt door het publiek, kinderen en een vakjury.
Spill Group en de Nederlandse Gamedagen hebben de handen in elkaar geslagen om het langdurig zieke kinderen thuis en in het ziekenhuis iets aangenamer te maken. Dit doen ze door de games te laten ontwikkelen voor Stichting CliniClowns Nederland .
De games worden zowel door een vakjury, alsook door kinderen beoordeeld op kwaliteit en speelbaarheid van de spelletjes. Ook het publiek kan zijn oordeel geven. Op de speciaal voor deze wedstrijd ingerichte website www.gameawards.com kunnen alle ingezonden games gespeeld en ook beoordeeld worden door een cijfer aan de game te geven.
De vakjury bestaat uit een aantal professionals. In de jury zitten Hanneke Heessels, artistiek leider bij de CliniClowns. Zij zal worden bijgestaan door Jan Pieter van Seventer, werkzaam bij Woedend! Games en tevens docent Gameontwikkeling aan de HKU en door Michael Louw, hij is game developer bij Spill Group. De vierde stem zal de belangrijkste zijn, deze wordt ingenomen door een panel van 10 kinderen. Dit panel gaat op 18 november via een webcam de vakjury adviseren over wat zij de leukste games vinden.
Kinderen, tussen 8 en 16 jaar oud, kunnen zich nog aanmelden voor dit panel via gameaward@nlgd.nl. De Spill Group Game Award zal worden uitgereikt op 23 november 2006 op het feest van de Nederlandse Game Industrie dat tijdens het congres van de NLGD wordt georganiseerd. Het winnende team zal dan een aanmoedigingsprijs van € 20.000,- mee naar huis nemen.
Reageren
Gerelateerde tweets
-
marketing-BÖRSE 29/07/2009 08:59 uur
Nortel Partner Focus Event - New Market Award 2008 für DeTeWe - http://bit.ly/18I4EZ -
solotrekkers 27/07/2009 20:44 uur
get creative & get goin'!http://www.frankwatching.com/archive/2009/07/27/event-innovation-award-inschrijving-gestart/ -
Gerrit Heijkoop 28/05/2009 15:54 uur
Julius introduces himself: he is NOT a Guru, he is NOT an award winning Event Pro; he is the initiator of http://www.eventmanagerblog #MSM09 -
Adobe User Group NL 14/05/2009 09:09 uur
Was jij er gisteren bij? En heb je een verslag, video of foto van het event Games. Let us know! @adobeusergroup ^Leo #aug -
Adobe User Group NL 13/05/2009 18:00 uur
Alle bezoekers bedankt voor jullie komst @Adobeusergroup event GAMES. Goede reis en tot ziens bij de Adobe User Group NL! ^Leo #aug -
Adobe User Group NL 13/05/2009 17:05 uur
http://twitpic.com/53fdn - Quinten beek van mediamonks over het hacken van games @adobeusergroup event games #aug -
Adobe User Group NL 13/05/2009 17:00 uur
17:00 - 18:00 Afsluiting & Borrel :-) @Adobeusergroup event GAMES ^Leo #aug -
Adobe User Group NL 13/05/2009 15:15 uur
http://twitpic.com/53a82 - Paul tondeur van web wonders @adobeusergroup event games -
Adobe User Group NL 13/05/2009 14:30 uur
14:30 - 15:00 We're having a BREAK @Adobeusergroup event GAMES ^Leo #aug -
Adobe User Group NL 13/05/2009 13:45 uur
http://twitpic.com/5370t - Tim hudson @adobeusergroup event games #aug
Laatste reacties
- iPhone gebruiker: Er is een verschi...
- Doran: Beste Hackwar, Dit is wel...
- Datakonijn: Jammer dat het ten kost...
- Vroonen Jesse: Ik ben een 36jarige ...
- Bert: Ik vind het nieuws op www.ipa...
- Twopcharts: Ik was helaas 4 seconde...
- HackWar: Tsjonge allemaal zogenaamd...
- freeek: Hij is goed idd! Voor die k...
- MichelH: Beste Doran, ik heb ook ...
- anonymous: i prefer spots like: DT...
Video Reports
-
Views: 9512
-

The Muppets: Bohemian Rhapsody
Views: 12167
-

Google Chrome OS Open Sourc...
Views: 9756
-

Passion : World’s Greatest ...
Views: 10647
-

The Go Programming Language...
Views: 9675
-
Views: 23435
-
Views: 9630
-
Views: 14967
-
Views: 22913
-

T-Mobile Sing-along Hey Jud...
Views: 13226











![Gadget van de Week: Motorola Milestone [Adv]](/images/upload/motorola_6809_155_90.jpg)


































Reacties (3)
Serieuze game developers zenden toch niet in met deze voorwaarden?
"(..) het exclusieve gebruiksrecht van het spel en het bronbestand wordt door inzending overgedragen aan de stichting NLGD voor een periode van 10 jaar.
De stichting NLGD mag alle inzendingen, m.u.v. het bronbestanden kopiëren, verspreiden, tonen en op- en uitvoeren gedurende een periode van maximaal 10 jaar vanaf de bekendmaking van de prijswinnaar.
De stichting NLGD behoudt zich het recht voor om het gebruiksrecht van het geproduceerde game over te dragen aan derden, zoals Spill Group en/of CliniClowns.
Fri 6 Oct 2006, 16:07
Hoi Rickert,
Lees ook even het forum:
http://www.nlgd.nl/site/index.php?option=com_punbo&Itemid=65&task=...
Dan zie je dat deze bepaling alleen geldt voor de prijswinnaar. Voor 20k is dat toch geen onredelijke eis?
Grt
Seth van der Meer
Voorzitter Stichting NLGD
Fri 6 Oct 2006, 16:44
20k voor de exclusieve rechten voor 10 jaar voor een killer game die ook nog overgedragen/doorverkocht mag worden is echt een fooi imho. Spill group kan deze rechten gaan exploiteren zonder dat de developer recht heeft op enige vergoeding? Of begrijp ik het nu niet goed?
Wat gebeurt er met de rechten van de games die niet winnen?
Ik vraag me trouwens af, komt de winnaar ook te staan op de sites van SpillGroup? Deelt de inzender in dat geval in de advertentie inkomsten rondom de game?
Het forum spreekt trouwens de alg. voorwaarden tegen? In de voorwaarden is sprake van *alle* inzendingen?
Fri 6 Oct 2006, 17:16