Volgens Engadget bestaat de kans dat er een nieuwe App aan zit te komen. De App, die technisch makkelijk haalbaar is maar economisch/politiek gezien nog de nodige problemen oplevert, maakt het mogelijk de iTunes-bibliotheek van een gebruiker te synchroniseren met een iPhone/iPod via een WiFi-verbinding (no tethering required).
De video hieronder is een sneak-peek van de app genaamd WiFiSync die spoedig naar de iPhone, iPod touch en iPad zou komen. "For the first time
ever," zo schrijft ontwikkelaar Greg Hughes, "users can sync their device with iTunes over a
wireless network."
Android gebruikers hebben deze functionalitieit al. Maar
het is nog maar de vraag of deze App door het strenge App Store application process komt. Mocht dat niet het geval zijn kan je altijd nog een Droid aanschaffen.
iPhone syncen met iTunes via WiFi?
-
- Marc
En anders komt ie wel via Cydia beschikbaar voor een paar eurotjes. Super app! Laat maar komen! Zal wel in versie 4.1 in oktober komen :) goede dingen bakt Apple er meestal wel een tijdje later zelf in.
Di 27 apr 2010, 14:19 [reply]
Reageren
Meest gelezen
Populairste artikelen
-
Sony komt met webbrowser voor PSP
: 146877 -
Porno op video iPod
: 124109 -
Laptop stickers
: 96338 -
Laptop tas voor dames
: 84589 -
Top 5 mobieltjes en smartphones
: 66588
Tagcloud
Zoek
Headlines
© 2004-2012 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.
All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.
All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap



















