23.04.2013
Social Media

#ComedyFest: samenwerking tussen Twitter en Comedy Central

By: Jeroen de Hooge

BlogSocial Media

Het volgende hoofdstuk in de samenwerking tussen Twitter en Viacom is een vijfdaags durend comedyfestival, dit in samenwerking met Comedy Central. Volgens de New York Times zal het comedyfestival op Twitter uitgewerkt worden in tweets en vines. Het festival begint op maandag 29 april en zal te vinden zijn via de hashtag #ComedyFest. Vijf dagen lang zullen cabaretiers (amateurs en professionals) continu grapjes tweeten en vines plaatsen.

comedyfest-samenwerking-tussen-twitter-e.jpg
comedyfest-samenwerking-tussen-twitter-e.jpg

Twitter wordt steeds meer een modern platform voor creatievelingen zoals cabaretiers en andere komieken. 140 tekens zijn genoeg om je talenten te kunnen vertonen aan een groot publiek. Vorige week lanceerde Twitter ook al Twitter #Music. Ook via deze dienst kunnen gebruikers op zoek gaan naar nieuw komisch talent. Helaas nog niet in Nederland en België, zoals al bekend is.

Na het festival is Comedy Central van plan om Comedy Central: Stand-Up te lanceren, een gratis app voorzien van advertenties waarmee optredens van verschillende cabaretiers opgezocht kunnen worden. Via een speciaal aanbevelings-algoritme kunnen gebruikers nieuwe cabaretiers opzoeken.  

Share this post