second screen bij disney s kleine zeemee

Second screen bij Disney's Kleine Zeemeermin

Entertainment15 sep 2013, 8:00doorAdmin
Meestal krijg je bij een bioscoopbezoek voorafgaande aan de hoofdfilm het verzoek om alle devices uit te schakelen, maar Disney gaat in 16 bioscoopzalen in de Verenigde Staten het gebruik van iPads stimuleren. Op hun eigen blog maken ze bekend een second screen ervaring mogelijk te hebben gemaakt.
second-screen-bij-disney-s-kleine-zeemee.jpg
second-screen-bij-disney-s-kleine-zeemee.jpg
Terwijl er naar de film "The Little Mermaid" gekeken wordt op het bioscoopscherm, kan er op de iPad gekeken worden naar extra beelden, er kunnen spelletjes -individueel of tegen andere bioscoopbezoekers- gespeeld worden en er kan "sing-along" lekker meegezongen worden met de liedjes uit de film.
http:
Om dit mogelijk te maken is alleen een gratis te downloaden app nodig. Op 1 oktober is de release van de Blu-ray versie van deze populaire tekenfilm. Ben benieuwd of je met deze thuisversie ook de second-screen ervaring aangeboden gaat worden.
Deel dit bericht

Loading