Sinterclassic 2012: De Sint gaat weer los

Naast zijn werkzaamheden omtrent kadootjes bezorgen, is de Sint ook met andere dingen bezig. Na eerdere avonturen waarin bekende virals en commercials nagespeeld werden (Sint, doe mij een viral uit 2009,  Sint, mag ik een viral? uit 2010, Sint, doe mij een klassieker! uit 2011), heeft hij zich nu gestort op de hoogtepunten van 2012.

Brandfighters, gespecialiseerd in content creatie met een creatieve crowd, probeert ieder jaar de leukste commercials in beeld te brengen met sinterklaas in de hoofdrol. Waarom Sinterklaas en niet de kerstman? "Sinterklaas is lekker Nederlands en veel cooler dan de kerstman! Daarnaast local, en daar concentreren wij ons ook op. Wanneer je als bedrijf je best doet om online zo leuk mogelijk content voor je klanten te creëren, moet je zelf af en toe natuurlijk wel het goede voorbeeld proberen te geven," aldus Oskar Bolhuis, oprichter van Brandfighters.

C85828cd2f4c52628a5fc77901bdb396cf6e5bf0_16581_90_90_1Jeroen de Hooge

Jeroen is werkzaam als Content Manager bij The Blog Idea Factory & Redbanana.
Voor alle vragen (van adverteren tot bloggen) omtrent Dutchcowboys, een van de andere blogs of RedBanana kan je mailen naar Jeroen@Dutchcowboys.nl of neem contact op via Twitter / LinkedIn.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2013 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap

Hosted by Nines