MyVideo.nl van SBS6 naar 40% marktaandeel?

Di 15 januari 2008 11:20, Redactie, 9051 views

MyVideo.nl van SBS6 naar 40% marktaandeel?

SBS Nederland brengt met MyVideo.nl een eigen variant op YouTube op de markt. Kijkers kunnen er hun filmpjes uploaden, maar de site is met name een verlengstuk voor SBS' tv-uitzendingen.

Het concept van MyVideo is overgenomen uit Duitsland, waar moederbedrijf ProSiebenSat reeds MyVideo.de exploiteert. Die site heeft een geclaimd bereik van 40%. SBS Nederland wil ook de Nederlandse kopie groot maken. De ingezonden video's worden in Duitsland gehost bij Mediaways.net, een dochterbedrijf van het Spaanse telecombedrijf Telefónica.

In het najaar van 2008 brengt SBS Nederland een eigen variant van Uitzending Gemist op de markt. Naar analogie van Maxdome in Duitsland komt er ook in Nederland een site waar professioneel gemaakt materiaal online bekeken kan worden. Volgens de SBS-woordvoerder zal een deel daarvan op Uitzending Gemist-achtige wijze gemaakt worden. via


  • Reacties (7)
  • Video
  • Twitter
  • Tell-a-cowboy

Reacties (7)

 

  • Heel knap hoe SBS6 dit uitrolt met aantrekkelijke content. Eerdere pogingen met betaalde contentchannels lukte niet helemaal, dit lijkt supersnel de ondemand videomarkt te veroveren. Respect.

    Di 15 jan 2008, 12:30


    • michel

    jullie hebben hier 4 dagen geleden al over gepost

    Di 15 jan 2008, 12:58


    • Bart

    Ik denk dat die Erotiek sectie een slecht idee is. Zo heb je binnen no-time heel die site vol rotzooi.

    Di 15 jan 2008, 16:29


  • @Bart. Volgens mij heb je hier volkomen gelijk mee heb zojuist effe gekeken en het lijkt al alsof er vele dezelfde filmpjes in staan.

    Di 15 jan 2008, 16:53


  • Bah, vervelende site. Ik stoor me gelijk al aan die super grote banners. En youtube klonen zijn er genoeg!

    Di 15 jan 2008, 21:54


  • Dat wordt niks denk ik, behalve voor mensen in het buitenland en als een functie zoals uitzending gemist. Men gaat daar echt geen filmpjes opzetten als het ook op YouTube kan.

    40 % bereik is iets anders dan 40 % marktaandeel.

    Wo 16 jan 2008, 13:02


  • Veel interessanter is het als Maxdome in het najaar eindelijk komt. Nu nog RTL Gemist en Maxdome erbij op mn tv via UPC Digital zonder extra kosten svp.

    Do 17 jan 2008, 11:59

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond



  • RunKeeper Live [video]
  • Books are dead : Books are not dead
  • Viv Magazine iPad demo
  • Ass-nimation
  • SXSW: dag 2 vanuit Austin,  Texas
  • SXSW: Impression of the first day
  • Frank Meeuwsen over SXSW2010
  • SXSW 2010: Picking up our badges and exploring the goodiebag

Gerelateerde tweets


DC Fotofeed

Evan Penny @ Tefaf 2010 ; self variation in silicone

DC Mobile

Laatste reacties



Agenda

» SXSW  DC will be here

Austin, Texas

12 maart 2010 / 21 maart 2010

» The Marketing 2.0 Conference  DC will be here

Paris

22 maart 2010 / 23 maart 2010

» E-Reading event 2010

High Tech Campus Eindhoven

23 maart 2010

» Trendsfactory  DC will be here

Zaltbommel

25 maart 2010

» Microsoft Devdays

World Forum in Den Haag

30 maart 2010 / 31 maart 2010

» SpinAwards 2009  DC will be here

Amsterdam

08 april 2010


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de DC nieuwsbrief:



Zoeken



Marketing 2.0Trendsfactory
Advertising



The Next Web

My BlogLog


Flickr

  • Het vingertje van KemkersDrama Sven Kramer in Beeld
  • Brabarts toekomstige poptempelZoomvlietStudio Bergen op Zoom
  • Proeverij Caruso Roosendaals mooiste ;)Facebook Boek
  • Yolanda 40 jaar lunchpartyExit 2
  • The End of CultuurnachtNHTV Breda
» DC op Flickr


Subscribe with Bloglines Add to Google

RSS Feed


© 2004-2010 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved - Personal weblog of Henk de Hooge and Paul Aelen.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap