Twitter.com komt met eigen subdomein backchannels

Twitter.com komt met eigen subdomein backchannels

Twitter is háastig op zoek naar verdiensten. De investeringen voor de wereldwijde hosting zijn enorm. De zakelijke markt lijkt hierbij de ultieme doelgroep. Na de advertenties rechtsonder en testen met de zakenpagina als ook de testen met de multiuser-accounts lanceert Twitter iets nieuws. De ultieme nú-beleving komt met de http://fashionweek.twitter.com/ Hierbij wordt een subdomein(xyz.twitter.com) gebruikt als locatie voor de backchannel. De backchannel toont de gebruikelijke publieke #hashtag-tweets maar toont onderin tevens de tweets van speciale genodigden. Technisch lijkt Twitter het backchannel-experiment van de NY FashionWeek en American Express Platform0 versie 1.1.3 te noemen. Handig is de Connect withTwitter button die direct een wederzijdse follow-connectie aanmaakt. Door het gebruik van een tweede #hashtag zoals #beauty worden de subkanalen gevuld met tweets en foto's. Binnenkort een dutchcowboys.twitter.com? Voorlopig heeft het Nederlandse Moby NOW meer gemak én backchannel-beleving.

Tags: backup, event, foto

Reacties (3)

  • Dit ga ik serieus onderzoeken en niet alleen omdat Twitter iets terug mag verwachten van mij als twitteraar maar vooral omdat ik iets ruik...een kans!

    Vr 10 sep 2010, 16:36 [reply]

    • Herman

    Ziet er wel leuk uit. Maar backchannels voor events laat ik altijd maken door Events Go Mobile.

    Zo 12 sep 2010, 21:13 [reply]

  • Ik denk dat er voor Moby en andere NOW-channel aanbieders juist nu een marktboost komt; je gebruikt de basic (niet heel spannende) backchannel van twitter en bouwt daar custommade een juiste NOW omheen. 'Best of both worlds' noemen ze dat dan ;)

    Ma 13 sep 2010, 00:54 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap