SkyFire 1.0 gelanceerd

SkyFire 1.0 gelanceerd

Al een aantal maanden was er een bèta versie beschikbaar. Maar inmiddels is de eerste officiële versie van Skyfire gelanceerd.

De browser voor mobieltjes is beschikbaar voor Windows Mobile 5 en 6, en Symbian S60 3rd Edition (Nokia N en E Series). Het speciale aan de browser is dat hij altijd getracht heeft om de browse ervaring van de pc zoveel mogelijk te benaderen. Verder is het ook handig dat je op het beginscherm niet langer een lijstje met links kan zetten, maar een RSS feed, die je naar eigen behoefte kan aanpassen.

Ook easy is ook het posten van links naar artikelen op Facebook en Twitter. "Al met al een mooie browser" vinden ze bij netties. "Right now, we're officially launched in the US, Canada and UK". Voor mij is het sowieso nog even afwachten of de browser ook voor de iPhone beschikbaar zal worden.

C85828cd2f4c52628a5fc77901bdb396cf6e5bf0_16581_90_90_1Jeroen de Hooge

Jeroen is werkzaam als Content Manager bij The Blog Idea Factory & Redbanana.
Voor alle vragen (van adverteren tot bloggen) omtrent Dutchcowboys, een van de andere blogs of RedBanana kan je mailen naar Jeroen@Dutchcowboys.nl of neem contact op via Twitter / LinkedIn.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2012 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap