Google ziet lancering Chrome als verdediging

Google ziet lancering Chrome als verdediging

"Jarenlang hebben we gedacht dat het niet nodig was om een eigen browser te ontwikkelen. Maar toen derde partijen krachtige en complexe applicaties begonnen te bouwen, zijn we van mening veranderd.

Omdat we tot de vaststelling kwamen dat vooral Internet Explorer niet in staat was die applicaties te integreren. Er moest ook een einde komen aan de ‘Balkanisering' van het internet door Microsoft, dat enkel de eigen diensten wil bevoordelen
".

Zo liet Eric Schmidt (CEO van Google) weten tijdens de Republikeinse conventie in St. Paul over de lancering van de browser Chrome.

"Natuurlijk zit er een defensief element in de lancering van Chrome," voegde Schmidt er aan toe. "Microsoft heeft een lange geschiedenis wat betreft de bevoordeling van de eigen applicaties. Daarover bestaan 500.000 pagina's aan gerechtelijke documenten. Vandaag zijn we ervan overtuigd dat de browseroorlog die 10 jaar geleden ontstond juist was. De browser is belangrijk. Lang waren Google in het algmeen en ik in het bijzonder tegenstander van een eigen browser, maar we hadden het bij het verkeerde eind".

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap