AVG Technologies brengt AVG Anti-Virus Free 8.0

AVG Technologies brengt AVG Anti-Virus Free 8.0

AVG Technologies, een leidende aanbieder van internet beveiligingssoftware, biedt vanaf vandaag AVG Anti-Virus Free 8.0 aan, de meest recente versie van AVG’s populaire, veelgebruikte gratis beveiligingssoftware, die met een nieuwe gecombineerde anti-virus en anti-spyware aanpak nu ook bescherming biedt tegen spyware.

"De release van AVG Free 8.0, is een herbevestiging van onze overtuiging dat computergebruikers ongeacht het gebruik recht hebben op veilig en zorgenvrij computeren," aldus Karel Obluk, CTO van AVG Technologies. "Gebruikers moeten zich echter bewust zijn van het feit dat AVG Free geen bescherming biedt tegen de hele reeks hedendaagse web-bedreigingen. Voor volledige bescherming zijn er de commerciële AVG-producten, die bedreigingen scannen en blokkeren voordat zij de PC kunnen infecteren of het gebruik frustreren."

AVG Free biedt basisbescherming tegen virussen en spywareware, en wordt geleverd met het safe-searching onderdeel van AVG’s LinkScanner technologie dat in een nieuwe AVG Security Toolbar is opgenomen. Het gratis product omvat geen pro-actieve bescherming voor safe-surfing (zgn. “drive-by download” bescherming) van de volledige LinkScanner module die onderdeel uitmaakt van de commerciële AVG producten.

Ook biedt het geen bescherming tegen hackers, keyloggers, spam, phishing en malicious file downloads via instant messaging en attachments van ogenschijnlijk vriendelijke bronnen. De rond-de-klok services en de e-mail support van de commerciële producten ontbreken evenzeer.

* Op het moment van schrijven is de 'Free 8.0 versie' nog niet beschikbaar..

Tags: avg, virus

Reacties (12)

  • AVG is een heerlijk programma voor eravren computer- en internetgebruikers. Het is GRATIS, snel en gebruikt niet je volledige computergeheugen leeg zoals Norton of McAfee.
    Ik gebruik het nu al enige tijd op al mijn systemen en ben ondertussen echt een fan. Ben benieuwd naar deze 8.0 versie.

    Do 24 apr 2008, 11:08 [reply]

  • AVG is zeker top, ik gebruik het ook op al mijn systemen, heb er nooit gedoe mee gehad, updates gaan altijd lekker vlot, en ook ik ben benieuwd naar de nieuwe versie ;)

    Do 24 apr 2008, 11:42 [reply]

    • Robin

    Heb het jaren gebruikt maar recentelijk zijn we met velen overgestapt naar Avast. Vond met name update scherm bij opstart irri. Bij avast staat dat netjes rechts onderin.

    Do 24 apr 2008, 11:59 [reply]

    • Thomas

    Bij download.com is de nieuwe versie 8 al te downloaden.

    Do 24 apr 2008, 12:20 [reply]

  • @Thomas, inderdaad bestandje is 45 Mb, en hier te downloaden: www.download.com/AVG-Anti-Virus-Free-Edition/3000-2239_4-10320142.h...

    Do 24 apr 2008, 12:31 [reply]

  • Bedankt, jeroen !!

    Do 24 apr 2008, 13:36 [reply]

    • Onno

    > update scherm bij opstart

    Dit kun je eenvoudig uitzetten

    Za 26 apr 2008, 21:50 [reply]

    • Vic van Cutsem

    Heb sinds gisteren ook 8.0 (kom van 7.5). De eerste scan duurde meer dan 6 uur, wat bij de 7.5 versie ongeveer 1 uur was. Iemand gelijkaardige ervaringen? Of oplossingen, want dit is toch wel weinig praktisch.

    Za 3 mei 2008, 17:24 [reply]

    • Coen Hennipman

    ik kan avg free 8.0 niet installeren, er wordt naar een licensenummer gevraagd en dat heb ik helemaal niet

    Di 20 mei 2008, 17:06 [reply]

    • Rob

    Dan moet je naar de linkerkant van het beginscherm kijken. De rechterkant is de betaalkant. De linkerkant is de AVG free download kant. Kom je er niet uit, meld het dan even, dan loods ik je er stap voor stap doorheen.

    Di 20 mei 2008, 18:00 [reply]

    • Coen Hennipman

    Rob,

    Zei je dat tegen mij? Dat je me er stap voor stap doorheen wilt loodsen. Erg aardig. Mijn probleem is dat ik of een licensenummer moet opgeven of als ik blijkbaar weer op een andere web-pagina ben en de download-stappen volg dat stop het downloaden bij ca. 57% -er staat dan CRC failed in files.dat. unexpected end of archive.
    Hoop dat je me kunt helpen, alvast bedankt, Coen

    Di 20 mei 2008, 20:15 [reply]

    • Mart van der Ende

    Lijkt een goede Scanner

    Vr 5 sep 2008, 14:08 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap