Facebook komt met video over Places

Vorige week introduceerde Facebook, de nieuwe functie Facebook Places. Op dit moment is het alleen nog te gebruiken in Amerika, maar daar zal snel verandering in komen. Ik zie het ook als een concurrent voor vooral Foursquare en GoWalla. Facebook heeft niet te klagen als het gaat om publiciteit en aantallen gebruikers. Ik denk dat ze daar nu gebruik van kunnen gaan maken.

De organisatie heeft inmiddels een video via haar Youtube kanaal gepubliceerd, waarin ze de toegevoegde waarde van Facebook Places uitleggen. De makers leggen uit dat je alles al kon delen via Facebook, maar dat je nog niet wist waar je vrienden uithingen. Het doel is dat mensen nog meer met elkaar gaan delen. Bekijk de video en luister naar de toelichting op Facebook Places van het Facebook team. 

Tags: facebook, youtube

Reacties (2)

  • Was eerst nog aan het twijfelen maar ga het nu zeker proberen.

    Het lijkt me erg tof dat wanneer je ergens loopt je een bericht krijgt dat een vriend(in) in de kroeg een paar straten verder zit. Geweldig!

    Di 24 aug 2010, 15:48 [reply]

  • Ja dat is wel gaaf inderdaad, maar vind deze film wel een beetje ver gaan.. Brengt de sfeer mee alsof ons leven nooit meer hetzelfde zou zijn..

    Maargoed, grote voordeel ten opzichte van Foursquare is natuurlijk dat ze al 300 mln (of hoeveel het er inmiddels ook zijn) gebruikers hebben. Ben benieuwd!

    Di 14 sep 2010, 00:17 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap