Dit is hoe celebrity's dit jaar kerst vieren

Dit is hoe celebrity's dit jaar kerst vieren

Vorig artikel Volgend artikel

Ook celebrity's zijn gewone mensen, die net als wij kerst vieren. Dat ziet er alleen net iets anders uit: de cadeaus zijn duurder, hun haar zit net iets beter en de kerstbomen zijn groter en mooier. En zo ziet dat er dus uit: dit is hoe celebrity's dit jaar kerst vieren.

Merry Christmas

Een bericht gedeeld door Max Verstappen (@maxverstappen1) op

Santa, we’ve been very good #xmas #fun #merrychristmas @drmeis

Een bericht gedeeld door Sylvie Meis Official Account (@1misssmeis) op

Merry Christmas

Een bericht gedeeld door David Beckham (@davidbeckham) op

Merry Christmas!!! Thank you Santa and the reindeer for stopping by!  See you next year!

Een bericht gedeeld door Mariah Carey (@mariahcarey) op

Cooking Christmas dinner. Thanks for all the sweet birthday messages x

Een bericht gedeeld door Armin van Buuren (@arminvanbuuren) op

xmas eve party last year

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

Herenigd!

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes) op

Dit is hoe mijn kerst eruit ziet

Een bericht gedeeld door Enzo Knol (@enzoknol) op

FAMILY #merrychristmas

Een bericht gedeeld door Patrick Kluivert (@patrickkluivert9) op

Juniors first Christmas Eve Happy Christmas everyone!

Een bericht gedeeld door Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) op

Yo Yo Yo! #merrykitchmas

Een bericht gedeeld door Claire Danes (@clairedanes) op

Merry Christmas everybody! enjoy the time with your loved ones

Een bericht gedeeld door Martin Garrix (@martingarrix) op

Lieve mensen. Heb allemaal een zalige kerst!

Een bericht gedeeld door Jan Versteegh (@jan_versteegh) op

Foto header: Gajus - Adobe Stock

Meer content

Reageren is uitgeschakeld omdat er geen cookies opgeslagen worden.

Cookies toestaan Meer informatie over cookies