Restaurant weigert creditcards topbazen Google

1139324342Google Art

Multimiljardairs Larry Page en Sergey Brin keken tijdens hun verblijf in Brazilië raar op toen ze hun maaltijd wilden betalen. Het restaurant weigerde namelijk hun creditcards te accepteren. Page en Brin waren in Brazilië om de werknemers van de lokale vestiging van Google te ontmoeten.

Na afloop wilden ze een hapje eten en stapten ze het Gula Gula-restaurant in Ipanema binnen. Daar aten ze een bescheiden maaltijd van salade, vis en tropisch fruit. Toen de serveerster met de rekening kwam – ter waarde van 30 dollar – kregen de multimiljardairs te horen dat hun creditkaarten niet werden geaccepteerd, omdat hun krediet was overschreden. Gelukkig had een van hen een reserve-creditkaart bij zich die door het restaurant niet werd geweigerd. via

Reacties (4)

    • Bert-Jan

    Tja, pech gehad. Dat kan iedereen overkomen dus waarom hun ook niet... hoeveel geld ze ook hebben het blijven gewone mensen die gewoon moeten betalen voor hun eten.

    Do 9 feb 2006, 16:11 [reply]

    • .wim.

    nou nou wat een telegraaf nieuws dit..

    Do 9 feb 2006, 16:39 [reply]

    • Bas Brand

    De titel deed een bericht over Google hatende serveerster vermoeden...

    Do 9 feb 2006, 17:11 [reply]

  • komkommertijd?

    Vr 10 feb 2006, 01:17 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap