DutchCowboys goes DC, part II

DutchCowboys goes DC, part II

De zoektocht van Dutchcowboys en de Adobe User Group naar een nieuw logo voor Dutchcowboys krijgt vanaf vandaag steun. Het ‘user generated advertising’ platform CreatAd heeft de wedstrijd een extra dimensie gegeven door deze ook aan te bieden op creatad.com.

Na de benoeming van Start Up van de maand enige tijd geleden is het voor CreatAd tijd geworden iets terug te doen. Vandaar dat zij met groot plezier de DC logo wedstrijd nu ook aanbieden op hun platform. De logos die op CreatAd worden ontworpen zullen worden voorgelegd aan de vakjury. Hierdoor zullen de leden van CreatAd ook mee kunnen dingen naar de prijzen uit de oorspronkelijke competitie.

Daarnaast heeft CreatAd geld vrijgemaakt om ook nog drie extra prijzen op hun platform aan te kunnen bieden. Deze prijzen zullen worden verdeeld onder de leden van CreatAd. Voor een duidelijke briefing voor het deelnemen aan deze competitie op CreatAd zie hier.

Hopelijk zorgt de ‘verlenging’ van de wedstrijd voor mooie nieuwe input voor een nieuw design voor het DC logo en staat er vanaf 3 December een schitterend en spraakmakend nieuw DC logo.

Reacties (1)

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap