
Ilse.nl, ooit Nederlands populairste zoekmachine,
en vandaag nog steeds de naamgever van ilse media, is na 13 jaar terug bij
oprichters Merien ten Houten en Robert Klep. Ilse media geeft de merk-
en domeinnaam in licentie aan Netwise Publications, het bedrijf van Ten
Houten en Klep. Het merk en de URL ilse.nl blijven eigendom van ilse
media.
Binnen enkele maanden wordt op ilse.nl een site gelanceerd met een
nieuw portal concept. Ilse.nl blijft de plek die mensen de weg wijst op
het internet in Nederland. Op korte termijn zal er voor de bezoekers
van de site weinig veranderen. Ilse.nl blijft nauw samenwerken met ilse media en websites van ilse media zoals NU.nl, Startpagina.nl en Kieskeurig.nl.
Merien ten Houten ziet goede mogelijkheden voor ilse.nl in de toekomst: “Dit is voor ons een uitstekende kans om enkele nieuwe portal concepten waar we al lang mee bezig zijn ook te gaan realiseren. Ilse.nl is een prima merk dat nog steeds een goede klank heeft bij internet gebruikers in Nederland. Ilse.nl verdient het om vernieuwd te worden.”
Joris van Heukelom, algemeen directeur van ilse media, is blij met de deal: “Merien en Robert zitten in het DNA van ilse.nl. Zij zullen als geen ander het toekomstige pad, van wat ooit de grootste zoekmachine van Nederland was, kunnen bepalen. Dat de dienst een serieuze twist moet krijgen mag duidelijk zijn. En dat het merk nog steeds een goed uitgangspunt is ook. De manier van samenwerken en innoveren met de heren spreekt mij trouwens ook erg aan. Open, eerlijk, simpel en vanuit enthousiasme.”
![Voorspelling Internet gebruik 2012 [Infographic]](http://cdn.dutchcowboys.nl/images/upload/cached/699a9bb3fc470f9e9e3512846009bf56eb43364d_93544_155_90_1.png)









![Nederlanders delen steeds vaker foto's en muziek met elkaar [Infographic]](http://cdn.dutchcowboys.nl/images/upload/cached/4025b18a28a2ca2806a2eea62a31d158b8097ab3_119096_110_59_1.png)










