Bijna 3 miljoen Digg-gebruikers
Aangezien maart 2007 de teller nog op 1 miljoen stond kent social news medium Digg een uitermate explosieve groei in gebruik. Met momenteel zo een 2,7 miljoen geregistreerde gebruikers maakt Digg een verdriedubbeling van het aantal leden.
Belangrijke groeipunten waren te toevoeging van videolinks eind 2006. De totale restyling van Digg augustus 2007 zorgde tevens voor een toename van het aantal leden. Het laatste kwartaal van 2007 kon Digg regelmatig op meer dan 6 miljoen unieke bezoekers rekenen. Maart 2008 hoopt Digg door de grens van 3 miljoen geregistreerde gebruikers heen te gaan.
Bron: Techcrunch.com
Reageren
Gerelateerde tweets
-
Bruce 14/09/2009 04:08 uur
Social Networking Showdown: Digg : Bizzia - Business News and ...: This social bookmarking/networking site will .. http://bit.ly/13fR0P -
_101_ 30/08/2009 11:14 uur
[digg] Flock, browser social networking: Flock, browser social networking http://bit.ly/V7BX8 -
Bruce 02/08/2009 19:29 uur
Social Networking Benefits - Social Networking Tools - Top Social ...: Social networking is one of the hottest t.. http://cli.gs/zqbSV -
Les Wannall 24/07/2009 17:39 uur
RT @twittblogger 7 Rules for Social Networking Marketing Effectiveness | twitterblogger.net http://digg.com/u18Y27 -
Bruce 04/07/2009 14:23 uur
Awesome Social Networking Digg-like WordPress Theme - Blog Reign: Digg-like WordPress Theme was designed based o.. http://bit.ly/kqImE -
Danna Crawford 12/06/2009 23:04 uur
Come swim with the big social networking fish at @IzeaFest: http://digg.com/d1ta09?t . -
Mark Sinclair 11/06/2009 23:29 uur
RT @MarketingDonut: UK firms lag behind on Social Networking http://digg.com/u15DBj -
Locksmith Company 18/05/2009 06:29 uur
#SEO Social Networking Media How to Use Twitter or any Social Networking website For Your Business Build Google PageRank http://bit.ly/AxGhp -
Locksmith Company 18/05/2009 06:04 uur
USE Social Networking Media How to Use Twitter or any Social Networking website For Your Business Build Google PageRank http://bit.ly/AxGhp -
Locksmith Company 18/05/2009 05:59 uur
Social Networking Media How to Use Twitter or any Social Networking website For Your Business Build Google PageRank http://bit.ly/AxGhp -
Locksmith Company 18/05/2009 05:59 uur
The New improved internet marketing social networking all you need to star advertising your websites social networking http://bit.ly/AxGhp
Laatste reacties
- Denkbeeldhouwer: Twitter is een 'se...
- iPhone gebruiker: Nu de markt voor ...
- Robbie Veldwijk: Hahaha ik vind het...
- Bjorn : Gelukkig wordt dit bel-me-n...
- Bjorn : Gelukkig wordt dit bel-me-n...
- Lucien: Alweer alles plat... TV / ...
- Derek Visser: Jammer dat Google wat...
- Raymond ten Barge: Dutch Cowboys be...
- Marijn: Geen resultaten voor http:/...
- iPhone gebruiker: Onzin en tendenti...
Video Reports
-

Video: Sfeerimpressie dag 3...
Views: 3670
-

SXSW: dag 2 vanuit Austin, ...
Views: 1133
-

SXSW: Impression of the fir...
Views: 2280
-

SXSW 2010: Picking up our b...
Views: 1841
-
Views: 9633
-

The Muppets: Bohemian Rhapsody
Views: 12244
-

Google Chrome OS Open Sourc...
Views: 9912
-

Passion : World’s Greatest ...
Views: 10768
-

The Go Programming Language...
Views: 9739
-
Views: 23539









![Gadget van de Week: HTC Desire Silver [Adv]](/images/upload/htc_small_gvdw_6565_155_90.jpg)






























Reacties (7)
en daar ben ik er eentje van :)
kijk er echt elke dag een paar keer op, vooral via mn iGoogle pagina waar Digg standaard inzit... Echt een aanrader! Je komt allerlei leuks tegen waar je normaal niet aan komt...
Tue 29 Jan 2008, 20:53
(overigens hoef ik mijn emailadres niet in een mailto: te hebben... kan dat niet wat minder botgevoelig? bijvoorbeeld BASE64 encoding ofzo, die dan wordt ontcijferd op het moment dat je er op klikt?)
Tue 29 Jan 2008, 20:54
@Willem ik denk dat we deze over het hoofd hebben gezien, pakken we direct op !
Tue 29 Jan 2008, 21:18
@willem mulder
hoe zie jij Digg in vergelijking met een NUJij?
Tue 29 Jan 2008, 22:44
@Patrick:
concept is in principe hetzelfde, alleen DIGG heeft veel meer gebruikers waardoor je een gevarieerder aanbod krijgt van over de hele wereld, en waarbij berichten evenwichter gestemd worden. Op NUjij krijg je een/je bericht er al op bij een paar stemmen, bij DIGG heb je er toch wel 30 tot een paar 100 oid nodig. Op die manier komen alleen de leukere artikelen op de voorpagina ...
Verder is DIGG denk ik een stuk 'technischer'. Ubuntu/Linux/Google/Apple artikelen staan snel aan top, in de comments worden soms lekkere nerdy dingen gezegd ;)
Als laatste zijn er natuurlijk veel grotere/leukere discussies in de comments. Dat is eigenlijk wat DIGG echt interessant maakt...Op NUjij heb je hoogstens een paar comments en wat summier commentaar, maar niet echt iets diepgaands/opbouwends oid...
Maar de beste tip is om zelf even te gaan kijken denk ik :)
Tue 29 Jan 2008, 23:06
@Henk:
prima! dan maak ik van de gelegenheid meteen maar gebruik om nog wat puntjes te noemen...Moet je niet zien als krakend commentaar maar als iets waar je misschien iets mee kan ;)
1. alles is te wit... er is zelfs geen duidelijke "DutchCowboys" meer bovenin. Door het minimale design lijkt alles een los brokje informatie en is de context een beetje weg... Ook zijn dan de 'sponsors' te druk aanwezig (als je AdBlock uitzet ;))
2. onder andere door 1 is de gezelligheid uit de site.
3. de leuke dingen vallen niet meer op / staan ver weg.
"Meest gelezen" is wat mij betreft niet interessant, omdat het geen rekening houdt met data en het op DC toch wel een beetje om de nieuwswaarde gaat... Dus die kan ver naar onderen. "Tagcloud" is ook niet erg relevant. Leuk als 'statistiek', maar een bezoeker kan er wat mij betreft niet zo veel mee. "Meeste reascties" doet er ook niet toe.
"Poll" is juist wel weer leuk. Dat verbindt de lezers, geeft het wat interactiefs. Helaas staat die heeeeelemaal onderaan.
"Hot topics" is ook best wel interessant, heeft weer met de nieuwswaarde te maken. En met plaatje erbij om het witte wat op te fleuren. Die mag ook wel naar boven.
4. het voelt alsof ik in een brie artikelen zoek, maar het nooit echt voelt alsof ik me 'thuis' voel... Op de hoofdpagina was het vroeger overzichtelijk per dag en dan nog een lekker snel lijstje van de week (als ik me goed herinner). Dat was top! Nu is het beetje een eindeloze lijst waarbij ik niet weet hoever ik moet zoeken, ik weet niet, het 'voelt niet goed'.
5. Heeft ook weer met 1 en 2 en 3 te maken, maar alles heeft zelfde kopjes/opmaak/lettergrootte. Dat is leuk, maar alleen nuttig als alles ook evenveel aandacht verdient. Dat is niet het geval. Dan moet je door middel van ruimte/vlakverdeling of lettergrootte/kleuren de dingen interessant maken.
In het kort: maak het gezellig, maak het overzichtelijk en geef de dingen die de bezoeker interessant vindt meer aandacht.
En als laatste nog een technisch puntje: het emailen bij een nieuwe reactie werkt niet :)
Tue 29 Jan 2008, 23:30
( en http://www.dutchcowboys.nl/cybercrime/6713 geeft altijd een 500-"Leuk hoor, nou is het stuk..."-foutmelding... )
Tue 29 Jan 2008, 23:31