
Bij Mobile Entertainment weten ze het zeker. De HSDPA versie van de Samsung Ultra Series die enkele dagen geleden officieel aangekondigd werd is de eerste Google GSM, een toestel waar ook al reikhalzend naar uitgekeken werd na de berichten van 's werelds grootste zoekmachine dat men graag een 'eigen' GSM op de markt wilde gaan brengen.
In de specs van de nieuwe Samsung Z720 staan inderdaad functies als Google Mobile Search en GMail die pre-installed worden geleverd, maar of dat voldoende bewijs is om bovenstaande stelling hard te kunnen maken waag ik te betwijfelen.
Eerder liet Google al weten dat men al een tijdje met Orange onderhandeld over een toestel met het Google merk. Daarbij werd 2008 genoemd als het jaar waarin zo'n toestel op de markt zou kunnen gaan komen.
De nieuwe Samsung komt binnen nu en enkele maanden al op de markt en, belangrijker nog, draagt NIET het Google merk.


























