iPhone tè makkelijk te kraken

iPhone tè makkelijk te kraken

iPhone hacker, Jonathan Zdziarski, claimt dat de iPhone zeer slecht beveiligd is. Binnen 2 minuten is het met makkelijk te verkrijgen software mogelijk de gegevens van de telefoon te halen. Hij kreeg het zelfs voor elkaar binnen 45 minuten de iPhone volledig te beheren.

De iPhone wordt nog niet veel gebruikt in het bedrijfsleven maar dat lijkt wel te veranderen. Apple zegt dat ze al honderdduizenden iPhones hebben verkocht aan het bedrijfsleven. Hierdoor komen bedrijfsgegevens dus letterlijk op straat te liggen. De zakelijk markt gebruikt tot nu toe vooral de Blackberry.

Apple zegt dat de iPhone 3GS beter beveilig zou zijn maar dat blijkt niet het geval te zijn. Ook de toevoeging van Apple om je iPhone op afstand te wissen lijkt geen goede beveiliging. Een zich zelf gerespecteerde dief zal snel door hebben dat je dit voorkomt met het verwijderen van de Sim-kaart. Er ligt dus nog een hele klus voor Apple en voor de ontwikkelaars van Applicaties om de beveiliging beter te maken.

D23a5a5ecd9df4e242c333f9319971a33a178775_45129_90_90_1Harold Kuepers

is oprichter van StyleCowboys, een 100% lifestyle blog over domotica, multi-media, coole gadgets, computers, foto & video, mobiele devices en alles wat het leven aangenaam maakt. Je kunt me volgen op @haroldkuepers+HaroldKuepers of Facebook.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Populairste artikelen

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap