Zynga biedt excuses aan voor slechte kwartaalcijfers

Zynga biedt excuses aan voor slechte kwartaalcijfers

Zynga is één van de grootste gameproducenten in de wereld als het gaat om mobiele games en Facebook-spelletjes. Zynga kwam groot in het nieuws toen de ontwikkalaar het populaire spel DrawSomething overnam van OMGPop.

Vandaag maakte het bedrijf de kwartaalcijfers bekend, die niet bepaald gunstig zijn. De aandelen van het bedrijf zijn met 40% gedaald nadat de kwartaalcijfers bekend werden gemaakt. Zynga had het afgelopen kwartaal een verlies van maar liefst 22,9 miljoen dollar, terwijl ze in hetzelfde kwartaal vorig jaar nog 1,4 miljoen dollar winst hadden gemaakt.

Volgens het bedrijf komen de tegenvallende resultaten vooral door Facebook. Door veranderingen aan de website verschenen alleen nieuwe games in beeld, waardoor gebruikers van Zynga minder geïnteresseerd waren in de spellen van Zynga.

Zynga-analist Richard Greenfield biedt namens het bedrijf zijn excuses aan nadat het bedrijf een verkeerde inschatting heeft gemaakt over de winst en de omzet. 'Het spijt ons. Onze fout heeft ons in verlegenheid gebracht. We waren ervan overtuigd dat de kleine fractie aan Zynga-gebruikers die altijd betaalt zou toenemen en dat het aantal van zulke gebruikers nog verder zou groeien. Betalende spelers op Facebook komen steeds minder vaak voor door de enorme variatie aan spelletjes op Facebook.'

Tags: games, zynga

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2013 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap

Hosted by Nines