De schoonheid van gamen

De schoonheid van gamen

Meer en meer dringt het besef door dat gamen serious business is. Serious in de zin van commercieel sterk, met een bedrijfstak die inmiddels groter is dan de filmindustrie, maar ook in de zin van impactrijk, niet vrijblijvend.

Frequent spelen van games geeft kinderen een aantal vaardigheden die in de huidige maatschappij goed van pas komen. Daarnaast is er de inzet van games voor trainingen, de Serious Games, een bedrijfstak waar Nederland, onder meer dankzij bedrijven als RANJ, ook internationaal voorop loopt.

ScreenHunter_01%20Dec.%2012%2023.491

Ook voor ouderen blijken games goed te werken. "Gamen houdt oudere scherp" zo kopte het NRC gisteren. Het werkgeheugen van 65-plussers blijkt te verbeteren wanneer ze regelmatig Rise of Nations spelen.

Dat games heel mooi kunnen zijn is al langer bekend. Dat ook gaming zelf heel mooi kan zijn laat fotograaf Robbie Cooper zien in een wonderschone video. De concentratie op de kindergezichten is  ronduit fascinerend.

Tags: games, video

Reacties (2)

  • @Ward, wat een geweldige video zeg. En heel herkenbaar!

    Za 13 dec 2008, 00:15 [reply]

    • willemijn

    Zonder geluid is het beeld zeer ontroerend en hartverwarmend. Met geluid is het voer voor pedagogen.

    Zo 14 dec 2008, 22:38 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap