Kralen-afstandsbediening

1137665128p2[1]

Echte out-of-the-box ideeën kom je weinig tegen. Dit is er wel één:

Je TV-afstandbedieing in de vorm van een kralenketting.

Ja, een kralenketting. Als je de volgende aanraakt dan verandert de zender. Of je interacteert met het programma van die kraal.

Een andere benadering van het middel van interacteren met die kijkdoos. Handig wanneer dat juist belangrijker gaat worden.

Hmmm, het klinkt wel erg ver weg, doch orgineel is het wel.

Reacties (4)

  • Leuk idee. Zal bijvoorbeeld in Turkije goed verkopen denk ik. Een leuk voorbeeld voor aankomende industriële ontwerpers. Zet de mens centraal en niet de techniek. Als je dat als vertrekpunt gebruikt kom je met andere oplossingen.

    Do 19 jan 2006, 11:35 [reply]

  • Hoe werkt het dan. Ik bedoel bij het verschuiven van het kraalte of zo. Moet je z'on kraaltje induwen. Leuk idee maar volgens mij erg onhandig

    Do 19 jan 2006, 11:37 [reply]

    • Joost

    Leuk voor mijn vriendin, kan ik nooit meer zappen, zij blij ;-)

    Do 19 jan 2006, 16:16 [reply]

  • Als je nou ook nog de kleurstelling zelf kan bepalen, kun je 'm ook nog om als sieraad... Erg functioneel! ;)

    Vr 20 jan 2006, 14:35 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap