Primeur: nieuws op Playstation

1134811416Playstation Portable

Bezitters van de Playstation Portable (PSP), een draagbare spelconsole van Sony, kunnen nu ook de VTM-nieuwsuitzendingen downloaden op hun spelcomputer. Volgens Sony is de Belgische commerciële zender de eerste ter wereld die zijn nieuwsuitzendingen in een PSP-versie uitbrengt.

PSP-eigenaars kunnen op de VTM-site een Windows-programma downloaden. Eens deze synchronisatiesoftware geïnstalleerd is, worden de videobestanden van de meest recente nieuwsuitzendingen automatisch van de webstek op de geheugenkaart van de PSP gedownload. Voorwaarde is wel dat de console via de USB-kabel aan de pc hangt en dat er op de Memory Stick 130 MB vrije ruimte is .

VTM haakt met de nieuwe dienst in op de trend om zelf video om te zetten voor consumptie op de PSP. Voorlopig zijn er geen concrete plannen om andere VTM-programma's naar de PSP te brengen, maar er wordt overlegd tussen Sony en VTM over uitbreidingen. (Bron)

2d600050395e57e734f486cf6df66dec7accd832_42066_90_90_1Henk de Hooge

is oprichter en hoofdredacteur van Dutchcowboys. Daarnaast is hij online-uitgever, internet entrepreneur en MD van Red Banana, een creatief online-marketing bureau. Henk volgen kun je via Twitter @Henkey via zijn Facebook pagina en Google+

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap