Scholieren krijgen iPod of Xbox door gezond eten

1116926163pink ipod ad

Scholieren in het Schotse Glasgow kunnen een iPod of een Xbox verdienen als zij de vette hap laten staan. De gemeenteraad van Glasgow is deze actie begonnen om de jeugd meer gezond te laten eten.

Om in het bezit te komen van de wannahaves moeten de scholieren punten verdienen met het nuttigen van gezonde maaltijden. De zogenoemde 'Vital Mix' is de populairste maaltijd. De maaltijd bestaat uit soep, een gevuld pitabroodje, yoghurt en een glas melk. Voor deze maaltijd krijgt een leerling 40 punten .

Voor een iPod, moet een scholier 4000 punten sparen. Voor een Xbox moet 3000 punten worden neergelegd. Daarnaast zijn er nog wat kleinere prijzen. Een Amazon-waardebon van 10 pond kost 1500 punten en twee bioscoopkaartjes 850 punten. Bron: (Nu.nl)

Reacties (1)

    • sean

    haa hoe is het met je met mij goet

    Wo 15 jun 2005, 12:54 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap