Cius: Wat het is volgens Cisco

Cius: Wat het is volgens Cisco

Een bedrijf dat ieder jaar weer honderden producten op de markt brengt komt nu met een Business tablet. De Cisco Cius tablet werd gisteren geintroduceerd. "The Cius is many things", maar duidelijk geen concurrent van Apple's iPad, dat laten een aantal directieleden van Cisco duidelijk weten.

Cius is weer een ander fysiek product dat laat zien hoe ver Cisco's technologie reikt. De traditionele routing & switching vendor lanceerde het afgelopen jaar meer dan 400 producten. Van grote servers tot hele power data centers tot nieuwe versies van de Flip handheld videocamera.

CEO John Chambers vertelde zo'n 20.000 virtuele en fysieke aanwezigen op en via Cisco Live! dat Cisco's jaarlijke R&D budget momenteel staat op 5,2 miljard dollar, of zo'n 13% van de totale inkomsten. Een van de dingen die daar dus is uitgekomen is de Cius. Een 7-inch touch-screen tablet die draait op het Android operating system. De specs van het nieuwe device zijn al bekend, een prijs nog niet.

Het blijft nog wel onduidelijk of de nieuwe tablet, in eerste instantie gericht op zakelijke gebruikers, uiteindelijk ook een consumenten product kan worden. "Dat is geen aandachtspunt geweest", aldus Chambers.

Tags: cisco
Fab9e32ce0e11a9a6f7a8fda9a6f79cb6acab990_126584_90_90_1Jeroen de Hooge

Jeroen is werkzaam als Content Manager bij The Blog Idea Factory & Redbanana.

Voor alle vragen (van adverteren tot bloggen) omtrent Dutchcowboys, een van de andere blogs of RedBanana kan je mailen naar Jeroen@Dutchcowboys.nl of neem contact op via Twitter / LinkedIn.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap