Microsoft Convergence 2007

1192695490converenge2007copenhagen

De Microsoft Convergence is hét meetingpoint voor Microsoft gebruikers, partners en medewerkers en biedt u de gelegenheid in korte tijd een groot netwerk op te bouwen.

In Amerika trekt het event jaarlijks meer dan 6.000 bezoekers en sinds vorig jaar is het uitgebreid naar Europese bodem. Toen waren er al meer dan 200 Nederlandse zakelijke bezoekers en ook de verwachtingen voor dit jaar zijn hooggespannen. Op de MS Convergence kan je ondermeer ontdekken waarom de Zoomio Campaigner de innovatie-Award CRM heeft gewonnen op de CEBIT 2007. De Zoomio Campaigner, is een tool om e-marketing campagnes te maken, af te vuren, te tracken en de resultaten te rapporteren. Het systeem kan geïntegreerd worden met MS Dynamics CRM, MS Axapta en andere systemen.

Van 23-25 oktober zal het evenement plaatsvinden in Kopenhagen.

Reacties (2)

    • poep

    hoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii meneer

    Do 1 nov 2007, 11:47 [reply]

    • poep

    hoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii meneer

    Do 1 nov 2007, 11:47 [reply]

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Recommend on Google

Headlines

© 2004-2011 Dutchcowboys.nl - All Rights Reserved.

All views and opinions expressed are those of the authors of Dutchcowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap